DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Quechua Arpenaz 2+ Çadır Ve Forclaz 50 L Çanta Ariyorum

'KAMPÇILIK' forumunda Muhammed D tarafından 20 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu 421 kişi tarafından okunmuş, 1 cevap yazılmıştır

1. Muhammed D

Muhammed D Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Uygun fiyata temiz,kullanılmış çadır ve çanta arıyorum

Etiketler:

2. med177

med177 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Elimde Forlaz 50 lt değil ama makalu creeper 60 lt veya FreeKnight 60 lt çanta var linkleri aşağıda olur dersen fiyatı konuşabiliriz. aşağıdaki linklerdeki 3 çantadan da var elimde biri fazla istediğini satabilirim creeper olanlar hiç kullanılmadı FreeKnight 2 kez kullanıldı ürünlerde herhangi bir sorun yok.

Makalu Creeper 60 Lt Sırt Çantası Mkl-12485 Fiyatı
    US $48.48 40% OFF|Creeper Free Shipping Professional Waterproof Rucksack External Frame Climbing Camping Hiking Backpack Mountaineering Bag 60L-in Climbing Bags from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    US $24.95 58% OFF|60L Waterproof Polyester Outdoor Travel Backpack Rucksack Sport Bag With Rain Cover Camping Hiking Trekking Backpack Mochila-in Climbing Bags from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...