Radyatör Su Kabı Arıyorum 96 Frontera 2.0 Sport

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YSF Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,904

YSF

Kamp I
Yer
Ankara
Merhaba 96 model frontera 2.o sport için radyatör su kabı arıyorum. ankaradaki bütün parçacılara baktım yok ,hurdalıktada tadilatlısı var hoşuma gitmedi istanbul cihan otoyuda aradım ellerinde yokmuş nerden bulabilirim yardımcı olabilirmisiniz. saygılarımla

Etiketler
Ynt: Radyatör Su Kabı Arıyorum 96 Frontera 2.0 Sport

YSF' Alıntı:
Merhaba 96 model frontera 2.o sport için radyatör su kabı arıyorum. ankaradaki bütün parçacılara baktım yok ,hurdalıktada tadilatlısı var hoşuma gitmedi istanbul cihan otoyuda aradım ellerinde yokmuş nerden bulabilirim yardımcı olabilirmisiniz. saygılarımla

şu plastik olandan mı lazım?

Evet motor kaputunu açınca sol tarafta olan yuvarlak plastik olan ,yanılmıyorsam sizin 4 kapılı fronteralarla aynı [attachment=1]

2008 02 22u1fm5tovpe47hq0xbia9ylwsngj8krzc26

Ankara oto güven hursalığında var.Ostimde daha geçen hafta oradaydım.gördüm.

Güven oto ya bakalı yaklaşık bir ay oldu o zaman yoktu, hafta sonu tekrar bakarım teşekkürler.

fronteraların olduğu yere girince sağ arkada bir fronty nin üstünde vardı.Ebayda var bulamazsan oradan bak.Eğer orada yoksa ebayda bu linkteki ürüne bak.Bu ürünü satan first frontera adı ile sadece frontera işi yapıyor.Türkiye ye yolluyor .
http://cgi.ebay.co.uk/Frontera-A-Header-tank-2-5td-VM41B-/190471452565?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c58fbb795#ht_826wt_905
Ürün aynısımı bilmiyorum 20 paund artı 15 paund yol parası olmak üzere toplam 35 paund istiyor .

s.sinan' Alıntı:
fronteraların olduğu yere girince sağ arkada bir fronty nin üstünde vardı.Ebayda var bulamazsan oradan bak.Eğer orada yoksa ebayda bu linkteki ürüne bak.Bu ürünü satan first frontera adı ile sadece frontera işi yapıyor.Türkiye ye yolluyor .
http://cgi.ebay.co.uk/Frontera-A-Header-tank-2-5td-VM41B-/190471452565?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c58fbb795#ht_826wt_905
Ürün aynısımı bilmiyorum 20 paund artı 15 paund yol parası olmak üzere toplam 35 paund istiyor .

ah ah stop lambasına 200 TL vermiştim türkiye de... burasını bilseydim.. olsun. kaç günde geliyor? gümrük vs. kaç para tutuyor. tahminen 100 poundluk ürün tahmini kaça gelir?

ben frontynin ihtiyacı olan bütün parçaları ebaydan aldım.Ürünün nakliyesi fiyatına göre değil kilosuna göre değişiyor.Linki verdiğim satıcı Türkiyeye yol parası dahil ürün fiyatlerını sitesinde veriyor.Bu first frontera sadece frontera işi yapıyor.Yalnız direksiyon ile ilgili parçaları almayın çünkü onlarda direksiyon sağdan.Onun dışındakiler aynı.İlkönce paypal ın web sitesine girin pay pal a abone olun.çünkü ödemeyi pay pal aracılığı ile yapıyorsunuz.Yardımcı olmak isterim.Çünkü gerçekten frontera ingilterede çok seviliyor ve parçaları çok ucuz.Difransiyeli yollarım diyen bile vardı .Yol parası dahil 500 tl ye filan geliyordu.

su kabını hallettım bu ara da tesekkur ederım paylasım ıcın sırf şu an için hava fılıtresı eksık :smiley:

elimde bır tane fazla kap var ama arasıra ustundekı kılcal delıklerden basın c var ken su kacırıyor ıstersenı eşimin iş yerın de göre bılırsınız ıstanbul ıkıtellı organıze sanayı

Teşekkür ederim, yurt dışından sipariş verdim ,sağlam çıkmasını bulamadığım için

ebayın ingiltere sitesinden sipariş verirseniz sıkıntı yaşamazsınız.Yukarıda linki verdiğim kişi özellikle frontera işi yapıyor.Sizin sipariş nereden ,kaç günde geldi bunları buradan paylaşırsanız sevinirim.

sinan bey ebay de bulamadım ben firs frontera satıcısını yardımcı olur musunuz

frontiyi sattığımdan pek ebaydan parça almıyorum ama www.ebay.com.uk adresine girin Parts & Accessories bölümünden araştırabilirsiniz.Bana lazım olan frontera parçalarının hepsini oradan aldım.Yalnız dikkat edin senede beş parça ve bir kerede de 150 avroluktan fazla ürün alamıyorsunuz sanırım.Birde royalmail i kullanın .Amerikadan alırsanız usps.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR