Range Rover 3.0 td ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MANU Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,505
Ynt: Range Rover 3.0 Td ?..

Arkadaşlar iyi akşamlar 2002-2005 arası range rover vogue almak istiyorum fakat benzinli mi dizel mi alayım karar veremedim sizden nedenleri ile birlikte yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden cevap veren arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunarım.

Etiketler
Konu hort :smiley:

2014 BMW 320i ED
2006 Range Rover Sport 2.7TDV6
2012 BMW 525xd

Şimdilerde Vogue bakıyorum 2006 TDV6 maalesef ki kmler uçuk düşük kmlerin de fiyatları uçuk..
İnsanlar neye göre fiyat belirliyor anlamış değilim sıfır fiyatına mı bakıyorlar 12-15 yaşında arabanın napıyorlarsa anlam veremedim..

150.000TL arabaya verilecek maksimum para şuan benim gözümde kredi ile araba almadım hiç yine krediye düşmeden alınacak temiz bir şey bakıyorum bakalım..

Konuyu hortlatmışken hala kullananlardan bu süre zarfında neler yaşadıklarını da anlatmasını isteyeyim..

Saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri