Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 2019 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 92,917
99 model olanlar yeni tıp motorlu evet. 82 binde araç harika tabi km orjinal ise. Araca eğer lpg taktiracaksan ki 82.000 ilde orjinal bi araç bulduysan bence takmamak daha iyi, prins marka lpg en iyisi. Daha önce 3 adet p38 sahibi oldum. Prins den şaşma derim
Ayni seyi bendd dusundum km ile ilgil bayag baktirdim orjinal diyorlar
Bu bolgede yollar biraz uzak oldugu icin baska carem yok yok sa bende bu araca pek taktirmak istemiyorum ben de prins markada karar kildim tesekkurler

Etiketler

Selamlar Herkese
iyi durumda range rover p38 v8 4.6
Motor
Ariyorum
Aracim 1999 model 80 bin km yardiminiz olursa sevinirim
İyi calismalar

CB69EA06 813F 44CA 8FF6 CB885219CE0B

355386C8 A84F 48A6 AACD F00B5046AEB7

Range Rover P38 Kullanıcıları birer mesaj ve araç modellerini elindeki fazla parçaları ve parça isteklerini yazabilir mi?
Faydalı linkler de olabilir.

mesela eas arızalarını resetlemek ve yükseklik kalibrasyonu için
RSWsolutions

Service manual rave için
http://www.landroverresource.com/

Amacım servislerin ve parçacıların fahiş fiyatlar çekerek Range Rover kullanıcılarını bezdirmesini veya alacakları vazgeçirmesini engellemek. Yoksa bu araçları kullanan kalmayacak ve hurdalıklar bayram edecek veya fiyatlar düşecek. Yakında kullanıcı kalmazsa da bakalım bu tamirciler ne yapacak?

Bursadayım iyi niyetli her yardıma hazırım. Şanzıman motor elektronik olarak bu araçlardan korkmamak gerekli.
Tüm Türkiyeden size tecrübelerimle edindiğim adres ve çözümler sağlamak isterim

1998 model 4.6 aracım nav sistemli. aracın nav ekranını söküp piranha taktım. açılış ekranını değiştirdim. video, tüm yollar geri vites kamerası vs orjinalinden iyi oldu konu ilgi görürse resim eklerim

Elimde çok sayıda ingiltereden aldığım parça var amblem, yazı, ahşap deri sıfır orjinal direksiyonlar, konsollar, orjinal deri kılıflar, teyp, cd player koruucu koltuk kılıfları ahşap dash boardlar. navigasyon.

o kadar ufak tefek şeyler de var ki sayamadığım
istediğiniz parçalar belki benim çöp saydıklarım olabilir.

Neyse belki Range Rover P38 Kulübü buradan kurulur artık
Ustad selam. 1996 4.6 hse sahibiyim. 5 ay falan oldu. Senin ekranli navigasyonunla ilgileniyirum. Bu konuyla ilgili gorusmek isterim.

Merhaba,
Range Rover 1998 4.6 hse sahibiyim. Aracın 3. Sahibiyim motorundan tutun elektronik aksamına kadar 13 bin TL masraf yaptım fakat sorunlar hala devam ediyor. Vitesin oradaki cam açma paneli motoru yanmış dediler o parçadan elinde olan var mı? Bir diğer sorun aracın sağ tarafı komple çalışmıyor sinyalden fara benzin kapağına kadar sağ taraf tamamen çalışmıyor. Ortadaki cam açma paneline baktırmaya götürdüm usta baktı etti 4 gün sonra ben bunu yapamam gel al dedi gittim aldım ona vermeden önce far da çalışıyordu sinyal de geldiğimde hiçbirinin çalışmadığını farkettim tekrar ustayı aradığımda ortadaki panelle alakalıdır dedi ama zannetmiyorum çünkü o sadece cam açma paneli. Son olarak aracın hız gösterge panelinde fuse 12 13 14 15 failed yazıyor sebebi nedir? Biraz uzun oldu kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Merhaba,
Range Rover 1998 4.6 hse sahibiyim. Aracın 3. Sahibiyim motorundan tutun elektronik aksamına kadar 13 bin TL masraf yaptım fakat sorunlar hala devam ediyor. Vitesin oradaki cam açma paneli motoru yanmış dediler o parçadan elinde olan var mı? Bir diğer sorun aracın sağ tarafı komple çalışmıyor sinyalden fara benzin kapağına kadar sağ taraf tamamen çalışmıyor. Ortadaki cam açma paneline baktırmaya götürdüm usta baktı etti 4 gün sonra ben bunu yapamam gel al dedi gittim aldım ona vermeden önce far da çalışıyordu sinyal de geldiğimde hiçbirinin çalışmadığını farkettim tekrar ustayı aradığımda ortadaki panelle alakalıdır dedi ama zannetmiyorum çünkü o sadece cam açma paneli. Son olarak aracın hız gösterge panelinde fuse 12 13 14 15 failed yazıyor sebebi nedir? Biraz uzun oldu kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Merhaba 12-13 14 15 nolu sigortalar atmış aracın tüm sigortalarını kontrol ettirin

herkese selamlar...
1998 model 4.6 range rover vogue alarak aranıza yeni katıldım. aracı çok severek aldım yanlız bazı sorunlar yaşıyorum aracımda sağlıklı gaz yememe sorunu ve rolantide dalgalanma vardı. volant sensörü volant bujiler buji kabloları hava alışmetre ve rolanti valfi değişti ve kaydadeğer bir iyileşme oldu. fakat şu an aracım rolantide yüksek çalışıyor günlerdir uğraşmama ragmen bir türlü çözemedim ve arıza tespit cihazındada birşey görünmüyor. aynı sorunu yaşayan varsa yardımcı olacak çok sevinirim. şimdiden teşekkürler...

arkadaşlar merhaba zoraki sahip olup sonradan aşık olduğum p38 kullanıcısıyım bende aranıza yeni katıldım
aracımda air problemi var ışıkların hepsi birden yanıp sönüyor araç yükseliyor sonra sabit bir şekilde hepsi yanmaya devam ediyor araç bazen arkayı komple indiriyor bazen park halindeyken sadece önünü indiriyor çalıştığı zaman yükseliyor bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Yükseltme Kiti + Jant & Lastik + İşçilik = 8.000TL

Jantlar için spacer alırsanız orjinal terrafirma marka veya muadilleri 4 adet 800TL-1200TL arası.
Ancak 2 inç yükseltme ve 265/75/16 AT lastikler ile bir sorun olmuyor, spacer ihtiyacınız yok.

Mevcut EAS sistemi problemsiz çalışıyor ancak ben ileride sorun yaşamamak için bu yöntemi seçtim.

EAS ile ilgili sorununuz olursa bendeki parçaları verebilirim.
Süspansiyon beyni ve körükler duruyormu halen hocam

ADUS OTOMOTİV A.Ş olarak siz değerli müşterilerimize yetkili servis kalitesinde hizmet vermekten kıvanç duyar yeni yerimizde misafir etmek isteriz.saygilarimla...ADEM KARNUÇU ADRES:ATATÜRK OTO SANAYI SITESI 2.KISIM 13.SOKAK NO:445 MASLAK ISTANBUL TEL: 0536 287 75 56

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR