Redbul Marka Softshel Kislik Mont

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ramoness Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,941

ramoness

Yeni Üye
ÜRÜN %100 ORGINALDIR .REDBUL MARKADIR.

BEDEN DAGILIMI: XS-S-M-L-XL-XXL
STOK ADEDİ:516 AD.
GİYİM TARZI: SPOR
METARYAL= %100 POLYESTER
CEP BILGISI: CEPLİ
KAPAMA OZELLIGI: FERMUARLI IC VE DIS
DESEN = DÜZ RENK/LOGOLU
FIT KALIP BILGISI:NORMAL/REGULAR
FİYAT: 250 TL
TEL:05326267735

ÜRÜN DETAYI:Tüm acık hava sportif aktivitelerınde yüksek konfor ile kullanılır.Su ve ruzgara karşı dayanıklı yırtılmaz stromlock softshell %100 polytester kumas,koltuk altı havalandırma cepleri,ayarlanabılır sabit kapson gıbı detaylar ile tasarlandı.

Stormlock Softshell:Yumusak dokusuyla aşınmalara dayanıklı,termal özellıkte kumas turudur."dinamık nefes alabılırlıkık"su ve ruzgara karsı dayanıklılıgının yanı sıra iç yuzeyde olusabılecek nemındış yüzeye aktarılmasında katkıda bulunur.

2 yan cepler 2 gogus cep
ıkı koltuk altındada hava almasını saglayan fileli acılır kapanır ozellık
sag ıc tarafta kapson saklama cebi
içerı katlanabılır cıkarılabılır fermuarlı kapson
oto mıknatıs gogus ceplerı

IMG 20161229 WA0010

REDBUL MARKA ORGINAL SOFTSHELL MONT - Erkek Mont & Kaban Modelleri sahibinden.com'da - 383655825

IMG 20161231 WA0008

IMG 20161231 WA0015

IMG 20161231 WA0016

IMG 20161231 WA0013

IMG 20161231 WA0018

Etiketler

ürünü alan arkadaslar hıc sızın gıbı dusunmuyor aslan bey urun zaten redbul almanya ıcın yapıldı kumasından tutun butun ıscılgı ozel uretım gerceklestı magaza satıs fıyatları evet cok pahalı ama ben burda urunu stok coklugundan malıyetıne verıyorum bılgınıze.

Deikleriniz doğru olabilir ama unutmayın ki burasıda Türkiye ve malum halimiz ve türkiye şartları için fazla para bana göre

Sızın dusuncenıze saygı duyuyorum herkezın bır butcesı var tabı uretım sartıları bunu gerektırdı malesef tesekkurler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR