Renault Duster Ön Tampon Koruma ve Sis Farları.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Lantirn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 89,425

Lantirn

Dacia Duster Laureate 1.5 dci. 110 bg. 4x4
Yer
YALOVA
Herkese Merhaba.
Gezinirken Renault Duster'ın orjinal bir aksesuarını buldum. Fakat Türkiye'de yok, kodunu servise sordum yedek parçaya girmişmi diye, böyle bir parça yok dediler. Yanlız çok hoş ve ben beğendim. Dışardan parça getirtebilen büyük abiler belki bu aksesuara ulaşabilirler. Ön tampona monte ediliyor.
Ön koruma kodu : 7702270985, Sis farı kodu : 7702271147

GAZ dcde5a112d794013bc9427192749896c

GAZ 14bc825e6555428b9eb7af1f8a3036f3

GAZ f9e9ecf9a63a48859ccf3fda86e386f7

080320121181

Renault duster dynamique at 1322009650536 560x400

Etiketler

Ynt: Renault Duster Ön Tampon Koruma ve Sis Farları.

Bu aksesuarlar Brezilya üretimi Renault Duster'lar için. Avrupa modelleri içn geçerli değil.
Dikkat ettiyseniz çamurluk korumaları da daha hoş tampon altlarına kadar uzanıyor.
Brezilyayla temas kurmak gerek.

Lantirn' Alıntı:

DUSTER IN TÜM MODELLERİNE UYMAKTADIR.AMA GETİRMEK MÜMKÜN OLMADI.1 SENE ÖNCE BULMUŞTUM AMA OLMADI.RENAULT MAİS KADAR SORUMSUZ VE UMURSAMAZ BAŞKA BİR ARAÇ ÜRETİCİSİ YOK TÜRKİYEDE.NASIL OLSA HER ŞEKİLDE SATILIYOR MANTIĞI İLE HAREKET EDİYORLAR.ASLINDA YAYINLAMIŞ OLDUĞUNUZ STOK NUMARALARI İLE TR YE GETİRTİLEBİLİR MAİS TARAFINDAN ANCAK GETİRTMİYORLAR.BREZİLYADAN BURAYA GELEN BU ARAÇ SAHİBİ TR DE KAZA YAPAR VE RENAULT SERVİİNE GİDERSE GETİRTMEK ZARUNDALARMIŞ.AMA DİĞER ZAMANLARDA GETİRTMİYORLAR....:smiley:))

Şubatta duster la almanyaya gidiyorum. orada var siparişleri alabilirim :smiley:

barbarosbasaran' Alıntı:
Şubatta duster la almanyaya gidiyorum. orada var siparişleri alabilirim :smiley:
Çok yaşa barbaros hocam ben talibim bu işe.Almanya ile bağlantınız var ise ön fiyat bilgisi alabilirmiyiz acaba.?

Teşekkürler.

Ben de istiyorum hocam fiyatını öğrenirsek bir de.. Neredeyse tüm Türkiye'yi araştırdım, bulamadım. Almanyadaki Elia şirketi sitesine de göz gezdirdim ama sanırım orada da yok..

Daha önce Elia'dan ürün alan var mı acaba ?

Romanya da varmıdır acaba? Romanya'ya gitmek daha mantıklı olabilir...

Merhaba,
Maise mail attım geri döndüler sağolsunlar. fakat olumsuz cevap aldım. Bu parçanın duster'a uymayacağını ve getirtemeyeceklerini söylediler. Fransadaki akrabalarımıza ısmarlattıralım onlar fransadan irtibata geçsinler dedim onada olumsuz cevap verdiler. ne dediysem olmaz dediler. Sonuş fiyasko anlayacağınız mais sağolsun hiç yardımcı olmadı. Bilgilerinize.

Araştırmayı yapan arkadaşa çok teşekkürler. Brezilyadan haber bekliyorum. Tanıdığım orada soracak. Fiyatı nedir diye. Bildiğiniz üzere THY Sao Paola ya uçuyor. Fiyatı makul gelirse kit i kargoyala getirteceğim. Sizce kaç lira olursa makul olur. Aşağıdaki linkteki yerden fiyat aldım. Ama yüksek geldi. Böyle uygulamalar yaptıran var mı ve kaça TL oldu?

Ön koruma 300 TL
Yan 150TL * 2
Arka 150TL

http://www.autoprotect.biz.tr/

Merhaba ozmetigil.
Haberinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Öncelikle brezilyadaki ön koruma ile linkden baktığınız metal koruma arasında fark olabilir bir yanılma olmasın. Buraya eklediğim resimlerdeki tüm dusterlarda macera paketi var. Ben 15 gün önce macera paketini orta konsola konan kolçak dahil 1370 TL'ye taktırdım. Bu fiyata karşı bir kısyaslama yaparsak bu dusterın brezilyadaki ön koruması Türkiye'de olsa sanırım 500-1000 arası bir şey olur sis farlarıda bu fiyata dahil. Fakat sis farlarıda ayrı olarak satılmaktadır. Bilgilerinize.
Saygılarımla.

ozmetigil' Alıntı:
Araştırmayı yapan arkadaşa çok teşekkürler. Brezilyadan haber bekliyorum. Tanıdığım orada soracak. Fiyatı nedir diye. Bildiğiniz üzere THY Sao Paola ya uçuyor. Fiyatı makul gelirse kit i kargoyala getirteceğim. Sizce kaç lira olursa makul olur. Aşağıdaki linkteki yerden fiyat aldım. Ama yüksek geldi. Böyle uygulamalar yaptıran var mı ve kaça TL oldu?

Ön koruma 300 TL
Yan 150TL * 2
Arka 150TL

http://www.autoprotect.biz.tr/
HEYECANLA SİZDEN VE BREZİLYADAN HABER BEKLİYORUZ...:smiley:

bu gidişle toplu parça ithalatına başlıycaz gibi görünüyor ;D

Arkadaşlar yanıt geldi. Malesef tahminimin üzerinde fiyat geldi. 3750 BRL yaklşık 1830 USD :-[ İlginçtir Brezilyada fiyatlar TR ye göre 3 katıymış.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.