Riva'da Tanışalım, Ormanda Dolaşalım..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lynx255 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 89
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,231

lynx255

HUDOFF Off Road Club
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, başlık biraz garip oldu gibi ;D
Bu hafta ki Beykoz Riva Beyoff etkinliğine gelecek olan arkadaşlar ile bir noktada buluşalım istemekteyiz. Özellikle bir kaç haftadır forumun gezi bölümündeki konulara yazarak yapılacak gezilere katılmak isteyen (bizim gibi acemi) arkadaşlarımız. Sonraki haftalarda gerçekleştireceğimiz geziler için fikir alış verişimiz ve sözleşmelerimiz olur diye düşünmekteyiz.

Buluşma ve tanışma için gün, pazar günü olsun. Oyunlar başlamadan önce olabilir mesela. Araçlarımızı mümkün oldukça yanyana bırakabiliriz. Bir birimizle buluşmadan evvel telefonlaşabiliriz. Farklı fikri olanlar önerilerde bulunabilir.

Bir mani çıkmaz ise geleceğim..

1-Tarkan ve Atıl Kurt (Jimny) - TT Plaka - Siyah filmli arka camda ATIL yazmakta.
2-

Etiketler
Ynt: Riva'da Tanışalım, Ormanda Dolaşalım..

lynx255' Alıntı:
1-Tarkan ve Atıl Kurt (Jimny) - TT Plaka - Siyah filmli arka camda ATIL yazmakta.
2-

Başlık süper olmuş :smiley:. Bir de varsa aracın fotosunu yükleyin arife tarif gerekmesin... Ben aldığım derslerden sonra plan yapmamaya karar verdim ancak aracımın fotosunu yüklüyorum yine de. Listeye de yazılmazsam sevinirim.

Yani, kısmetse...

Image

2- Uğur daha benim olmayan samurai,sorun çıkarsa subaru :smiley:

2- Uğur daha benim olmayan samurai,sorun çıkarsa subaru
3-Arman duster beyaz gv plakalı ancak gezi yaparsanız gelemem çünkü yarışları seyretmek isterim bu hafta ;)

Demokrasi kazansın.. ;D
Elbette hepimiz yarışları izlemek için orada olacağız. Hazır bu kadar arkadaş buluşmuşken tanışalım istiyoruz. Vakit olursa turlarız (gezi değil) Esas amaç sonraki haftalar için sözleşebilmek.

JUNİOR' Alıntı:
2- Uğur daha benim olmayan samurai,sorun çıkarsa subaru
3-Arman duster beyaz gv plakalı ancak gezi yaparsanız gelemem çünkü yarışları seyretmek isterim bu hafta ;)
4-Hasan -- suzuki samurai 22 plaka

yarış izlemek istemiyorum, hasan la bir olup sıvışsak biz aradan??

Erken buluşalım, hep beraber sıvışalım o halde, olmaz mı?

Anen öyle biz aradan sıvışırız yapacak birşey yok ;D tabi ekibi toplayarak

bence hiç sıvışmayın beyoff yarışlar geçen haftaki gibi chalenge değil.oyunları,extrem etap ları ve en son ikili kalkışlar var mutlaka izleyin derim ;)

inşallah öyledir ben şahsen cok sıkıldım orda hayırlısı pazara ne kaldı sunun surasında :smiley:

Yarışların yapılacağı yerin net tarifini yada gps kordinatlarını verebilecek birisi var mı?

Hakkının hakkı var çünkü haklı ;D
bu yarış başka
bir sürü etap var engeller var öyle tekdüze challengedeki gibi değil çok zevkli ve heyecanlıdır ;)
tem otoyolu anadolukavağı çıkışından çıkın riva tabelasını takip edin acarkent ışıklardan sonra riva tabelası var ordan çıkın şööyle sağdan hafif bir yokuşla yukarı dönün vede o yolu hiç sapmadan taa rivaya kadar devam edin denizi görene kadar gidin zaten onu görünce rivaya ulaşmış olacaksınız hemen solunuzda koca bir alan vardır işte orsaı pist zaten araçları görürsünüz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri