Rize'de Off Road ???

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kayberen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,890

Kayberen

Kayberen
Yer
Moğolistan - Ulan Batur
Arkadaşlar Merhaba, Denizli'de yaşıyoruz... Temmuz'un 10'unda Arazi aracımızla Rize'ye gideceğiz... Ayder yaylası, Uzungöl falan işte ;) Oralarda fazla abartılı olmamak kaydıyla, arazi deneyimi yaşayabileceğimiz yerler arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim :smiley:

Etiketler

Ynt: Rize'de Off Road ???

1997 Model, Kia - Sportage BFGoodrick A/T Lastikleri Var, Başka Hiçbir Ek Donanımı Yok...
18652_1290703355075_1454973271_796534_3787442_n.jpg

rızenınn asagı yukarı her bolgesınde yayla mevcuttur az cok her yerde yapabılırsınız aracınızda uygun ama uygun olmayan yerlerde var
bence ayder ayderden yukarıya dogru kavron yaylası var yolun sonuna kadar gıder aracınız fort transıtler gıdıyor oraya gıdın derım dogasıda cok guzeldır oradan asagı çamlıhemsın e ınınce tabela gosterır zıl kale var zıl kaleden yukarıya dogru cat koyu var orasıda doga bakımından guzel bı kac offroad denemesıde yapabılırsınız
bıde guneysudan yukarıya handuzu yaylası var orasıda guzeldır guneysudan gırersınız handuzu oyle arka taraftan yolu dırek kaybetmeden salarha dan tekrar aynı bolgeye ınersınız
kısaca rıze bolgesı degıl karadenızde her yer offroada uygundur
keyıflıgezıler dılıyorum bıde gezı donusu mumkunse bol bol fotograf ;)

tüh yazınızı biaz geç okudum. rizedeydim aynı amaçtan. şimdi değilim döndük gurbete. bişeyler ayarlardık beraber. neyse birdahaki sefere dostum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

SON KONULAR

Geri