RİZE'DE ZJ EVRİM GEÇİRİYOR...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fosali53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,697

fosali53

Ana Kamp
Yer
rize
HERKESE SELAMLAR.20.09.2011 TARİHİNDE İSTEDİĞİM RENK VE MODELDE ALDIĞIM ZJ'Mİ ŞANZIMAN MOTOR BAKIMLARINI VE SAĞINI SOLU TOPARLAYIP RESİMDEKİ HALENE GETİRDİK.ŞİMDİDE OLAYI BİRAZDAHA BUYÜTÜP SNORKEL,DODİK,TAVAN SEPETİ,YÜKSELTME SETİ,AMERİKAN OFFROAD JANT,31*10.5*15 COOPER STT LASTİK ALDIRDIK.YÜKSELTME KİTİ HARİÇ DİĞER MALZEMELER GELDİ BUGUN SNORKELİMİZİ TAKTIK YARIN DODİKLERİ TAKICAZ İNŞALLAH VE SONRASINI ADIM ADIM SİZLERLE PAYLAŞICAM.

006

003

Etiketler

Ynt: RİZE'DEN ZJ EVRİM GEÇİRMEYE BAŞLADI

SEPETİMİZİN PARÇALARINI HAZIRLADIK YARIN BİRLEŞTİRİCEZ..YASIN USTA VE YAŞAR USTAYA TEŞEKKUR EDİYORUM ÇOK UĞRAŞTILAR

008

009

Ynt: RİZE'DE ZJ EVRİM GEÇİRİYOR...

JANT MODELİMİZ.ARACIMIZ BEYAZ OLDUĞU İÇİN SİYAH YAKIŞACAĞINI DÜŞÜNDÜM

011

010

Büyük bir merak ve ilgiyle takip.... Çamlıhemşinden selam ve saygılar....En yakın zamanda bekleriz bugün çamlıhemşinde hafiften kar yağmaya başladı. Tabii ki Ayderde daha fazla kar var haberiniz olsun :smiley:)

NOT: 28 OCAK 2012 TARİHİNDE BİR AKSİİLİK ÇIKMAZSA KARDAN ADAM FESTİVALİMİZ VAR TÜM GEZENBİLİR AİLESİNE DUYURULUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUR :smiley: :smiley: :smiley: BEKLERİİİİİİİİİİZZZZZ...

doskuda_53' Alıntı:
Büyük bir merak ve ilgiyle takip.... Çamlıhemşinden selam ve saygılar....En yakın zamanda bekleriz bugün çamlıhemşinde hafiften kar yağmaya başladı. Tabii ki Ayderde daha fazla kar var haberiniz olsun :smiley:)

NOT: 28 OCAK 2012 TARİHİNDE BİR AKSİİLİK ÇIKMAZSA KARDAN ADAM FESTİVALİMİZ VAR TÜM GEZENBİLİR AİLESİNE DUYURULUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUR :smiley: :smiley: :smiley: BEKLERİİİİİİİİİİZZZZZ...
EVET FESTİVALİ UNUTURMUYUZ TAM KADRO ORDAYIZ ALLAH NASİP EDERSE..HABERİNİ ALDIM ŞUAN YAKLAŞIK 40 CM KAR VARMIŞ.BİRAZDAHA BİRİKSİN DE :smiley: ÇAMLIHEMŞİNE SELAM OLSUN.İLGİNE TEŞEKKÜRLER

fosali53' Alıntı:
EVET FESTİVALİ UNUTURMUYUZ TAM KADRO ORDAYIZ ALLAH NASİP EDERSE..HABERİNİ ALDIM ŞUAN YAKLAŞIK 40 CM KAR VARMIŞ.BİRAZDAHA BİRİKSİN DE :smiley: ÇAMLIHEMŞİNE SELAM OLSUN.İLGİNE TEŞEKKÜRLER

İNŞALLAH TANIŞMA FIRSATIMIZ OLUR BU ARADA BEN 17 YAŞINDAYIM EĞER SİZİ GÖRÜRSEM HEMEN ARABANIN ÖNÜNE ATLARIM SAKIN ŞAŞIRMAYIN BU ÇOCUK KİM DİYE :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

hayırlı olsun, gelişmeleri takip edeceğim aracınızdaki, bu arada 28 Ocak teklifi bana oldukça güzel geldi, kısmetse Kars'tan oraya katılabilirim, selamlar...

euzlu' Alıntı:
hayırlı olsun, gelişmeleri takip edeceğim aracınızdaki, bu arada 28 Ocak teklifi bana oldukça güzel geldi, kısmetse Kars'tan oraya katılabilirim, selamlar...
mutlaka beklerim hocam geçen yıldan biliyorum çok eğlenceli oluyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR