Ruhsatta karavan görünen fakat içi boş olan panelvanın içini yeniden yaptırmak

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beyefendy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,294

beyefendy

Ana Kamp
Merhabalar ruhsatında karavan olarak işli bir panelvan var.fakat içi boş hiçbirşey yok.bunun içini kendime göre dizayn edip yaparsam muayeneden gecebilirmiyim.

Etiketler

Ynt: Ruhsatta karavan görünen panelvan

peki bu arac satılık suanda ben aldıgımda kendım yapsam içini muayeneden gecermi.yoksa içi boşaltılmadan oncekı halınımı yapmak zorundayım.

Ynt: Ruhsatta karavan görünen fakat içi boş olan panelvanın içini yeniden yaptırmak

Yanıltmış olmak istemem. Bildiğim kadarıyla, ilk ruhsat çıkartmada projeye uygunluk aranıyor. Daha sonra herhangi bir kontrol yok.

Ynt: Ruhsatta karavan görünen fakat içi boş olan panelvanın içini yeniden yaptırmak

O araç eğer ruhsatında karavan ise bağlı olduğu tescil bürosundan dosya içindeki projesinin bir adaet fotokopisini alıp orjinaline yakın yapmada fayda var ileride ne olur ne olmaz tüv personelinin biri kıllık yapar projeye ihtiyaç duyarsanız o zaman farklı tasarım sıkıntı çıkartabilir.

M erhaba aracınız daha önce karavan olduğu için şimdiki halida eski projesine sadık kalmanız ilerde yaşayabi,leceğiniz aksiliklerin önüne geçecektir saygılarımızla.
DOLLY KARAVAN
BÜLENT SOYDAŞ

TÜV deki kardeşin eşref saati bitmiş e......saati gelmiş.veya sabah afyonu patlamamış birde onun varda benim niye yok mantıklı biri bakalım şu poreje,ye nası imiş uygunluğu devam ediyomu derseeeee yok sen bunu diyemezsin diyemeyiz onun icin kardeşim yusuf beye ve bülent ustaya katılıyorum korkulu rüya görmektense uyanık kalmanın faydası var.Burası türkü türkü türkiye

Ek bilgi,
Araç muayene istasyonuna girdiğinde pcde aracın bilgileri girildiğinde otomatik olarak proje vb gibi bilgileri ekrana düşer.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri