DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Saç Beyazlatan C5

'CJ' forumunda FthBlc tarafından 24 Şubat 2016 tarihinde açılan konu 16894 kişi tarafından okunmuş, 213 cevap yazılmıştır

1. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    71
    Taban doaemesinide atlamamak lazim tabi 20170715_205844.jpg koltuklarimizla ayni renk hic fena degil sanki

2. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    71
    IMG-20170716-WA0007.jpeg Lastiklerimizde tamam.. IMG-20170716-WA0007.jpeg kapi iclerinin kaliplari cikartilip kablaniyor koltuklarin montajida montajida bugun biter.bitti bitti hakkaten bitti bisey kalmadi

3. Serhun

Serhun Kamp II

Alınan Beğeni:
    146
    Elinize emeginize saglık paylaşımlar icin teşekkürler. İlgiyle takip ediyorum konuyu kirletmemeli diye yazmıyorum.
    Kazasız belasız sürüşler.

4. erhanaydin41

erhanaydin41 Kamp I

Alınan Beğeni:
    37
    Haaaa gayret

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    71
    Erhan bey son duzlukdeyiz de derman kalmadi.sampanya patlaticam demistim bitince oda hazir.bukadar uzun surcegini bilsem sarap alirdim parayi kirardik:D. Bu arada sampanyaya beklerimm.

erhanaydin41 bunu beğendi.

6. orgasmatron

orgasmatron Zirve

Alınan Beğeni:
    915
    Hocam o kadar ugrastin tabana bi izaslasyon bituself o bu su yapmadin , bi de su arabaya helezon koymadin ya cok buyuk - yaptiklarinin hepsini alip goturuyor makas işi

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. orgasmatron

orgasmatron Zirve

Alınan Beğeni:
    915
    Makas arabanin offroad kabiliyetini konforunu bitiren bir olay su kadar ugrasinin 10 da birini helezon icin versen 10 numara 5 yildiz olurdu

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    71
    Yazdiklarima mizah katarak okuyanlarin sıkılmamasini hedefliyordum.suan basarili olanadigimi dusunmekteyim.yazdimlarimi dikkatli okumamissin. Dikkatle incelersen izalasyonun yapildigini fark edeceksin.ayrintilari pek pas gecmem.bu aracin bukadar uzamasinin sebebide o ayrintilar.

Taban halisindan önce ses kes isleminde kullandimiz malzemeyle yalitim yapilmistir.zaten altina attigim onca puturden sonra icerisine absurt bir ses gelecegini dusunmuyorum. Essegi saglam kaziga baglamakla yetinmem okazigida baska bir kaziga baglarim;)

9. orgasmatron

orgasmatron Zirve

Alınan Beğeni:
    915

10. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    71

11. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    71
    Dostum ben ne sekilde oldugunu bilen ve uygulayan bir insanim.link atmana gerek yok.

Dedim ki taban halisindan once zaten uyguladim.Dikkatli incele diye yazdim ek olarak.onuda gectim altina onca putur attimki absurt bi ses gelecegini dusunmuyorum diye ekledim bide..

sen senol efsaneleri goz ardi etme.bugunku malzemeler o efsanelerden türuyor.
    puturde ses keser ama kullanim amaci ses kesmek degildir.nerederece seskeser peki?yuzdelik dilim olarak tartisilir.

Sundan bilmem kac sene evvelinde zift ve keceyle yapiliyordu o ses izalasyonlari.

Yani senin anliyacagin ses izalasyonunu cift dikis yapmis durumdayim demeye calistim;onca puturden ve izalasyon malzemesinden sonra.

erhanaydin41 bunu beğendi.

12. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    71
    10 numara 10 yildizdan asagisi beni kesmeez ama;).helzonun + lari inkar edilemez fakat benim nekadar gereksinim var ?
    Suan uygun makas kupelriyle (trflex)uygun makas ve kat sayisiyla ihtiyacim olan konforu yakalamis durumdayim...sonucta profesyonel yarislara cikmiyorum.banada fazla gelir sanada.

Ama soz...suaraclari bitir bitirmez bitane senin icin yapicam.onca sey yaptik ugras verdik helzonla baslayip helzonla devam ettin.insan bi yapilanlara olumlu olumsuz yorum yapar biseyler katar yardimci olur motive eder ama yok..helezonda helozon..gerci yalitimla alakali onerilerde bulundun ama onuda duzgun inceleyip yalitimin gerektigi gibi yapildigini gormemissin..

Su toyotamida bitiryim maddi acidan da doyuma ulasir ulasmaz 75 derece egimde bile zorlanmayacak en agir arazi sartlarinda sana konforundan taviz verdirmeyecek bi arac yapicamo_O

13. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    71
    Herseyi hesapladik atladigimiz birsey olmasindiye hep cift dikis gittik ama garaj kapisini hesaplamadik 20170715_221524.jpg 20170715_221507.jpg ön cami takinca bu arac bu garaja nasil sigacak.:confused::confused::mad:.
    Kirişimi kessek napsak.o_O
    Herseferinde cam siperini indir kaldir zulum olur bu is bize.

14. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    71
    Koltuklarida montajladik. 20170715_222013.jpg Rollbar da krom olsun diye tutturduk.600 borulara verince birden hevesim kacti 20170715_222026.jpg bari takinca arka koltugun kenar minderleride montajlancak tabi.tabi bari ve ön tamponu susleyecek sislerde hazirlaniyor...uzunlarini kapatmayanlara caktinmi gecici korlukk:D

15. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    71
    Yalniz koltuklari taktiktan sonra kamyoncularin kullandigi ön burun aynalarina ihtiyacim oldunu anladim.araclara biraz yanasinca gordugum teksey tavandaki radyo anteni:D:D:p.

Hal boyle oluncada yol gecislerindeki zoraki buyrunlar tadindan yenmiyo.hele bide yarim debriyaj yarim gazla kupayi yarim metere yatirp kaldirdinmi sanirsinki resmi gecit yol size ayrilmis bi kirmizi hali eksik.o_O:D:D:D.

msy52 bunu beğendi.

16. erhanaydin41

erhanaydin41 Kamp I

Alınan Beğeni:
    37
    Hadi be usta yaz bitti :smiley:

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Yükleniyor...