Saç Beyazlatan C5

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan FthBlc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 223
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,830
Taban doaemesinide atlamamak lazim tabi
20170715 205844
koltuklarimizla ayni renk hic fena degil sanki

Etiketler
IMG 20170716 WA0007
Lastiklerimizde tamam..
IMG 20170716 WA0007
kapi iclerinin kaliplari cikartilip kablaniyor koltuklarin montajida montajida bugun biter.bitti bitti hakkaten bitti bisey kalmadi

Erhan bey son duzlukdeyiz de derman kalmadi.sampanya patlaticam demistim bitince oda hazir.bukadar uzun surcegini bilsem sarap alirdim parayi kirardik:D. Bu arada sampanyaya beklerimm.

Hocam o kadar ugrastin tabana bi izaslasyon bituself o bu su yapmadin , bi de su arabaya helezon koymadin ya cok buyuk - yaptiklarinin hepsini alip goturuyor makas işi

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Makas arabanin offroad kabiliyetini konforunu bitiren bir olay su kadar ugrasinin 10 da birini helezon icin versen 10 numara 5 yildiz olurdu

Hocam o kadar ugrastin tabana bi izaslasyon bituself o bu su yapmadin , bi de su arabaya helezon koymadin ya cok buyuk - yaptiklarinin hepsini alip goturuyor makas işi

Yazdiklarima mizah katarak okuyanlarin sıkılmamasini hedefliyordum.suan basarili olanadigimi dusunmekteyim.yazdimlarimi dikkatli okumamissin. Dikkatle incelersen izalasyonun yapildigini fark edeceksin.ayrintilari pek pas gecmem.bu aracin bukadar uzamasinin sebebide o ayrintilar.

Taban halisindan önce ses kes isleminde kullandimiz malzemeyle yalitim yapilmistir.zaten altina attigim onca puturden sonra icerisine absurt bir ses gelecegini dusunmuyorum. Essegi saglam kaziga baglamakla yetinmem okazigida baska bir kaziga baglarim;)

Dostum ben ne sekilde oldugunu bilen ve uygulayan bir insanim.link atmana gerek yok.

Dedim ki taban halisindan once zaten uyguladim.Dikkatli incele diye yazdim ek olarak.onuda gectim altina onca putur attimki absurt bi ses gelecegini dusunmuyorum diye ekledim bide..

sen senol efsaneleri goz ardi etme.bugunku malzemeler o efsanelerden türuyor.
puturde ses keser ama kullanim amaci ses kesmek degildir.nerederece seskeser peki?yuzdelik dilim olarak tartisilir.

Sundan bilmem kac sene evvelinde zift ve keceyle yapiliyordu o ses izalasyonlari.

Yani senin anliyacagin ses izalasyonunu cift dikis yapmis durumdayim demeye calistim;onca puturden ve izalasyon malzemesinden sonra.

Makas arabanin offroad kabiliyetini konforunu bitiren bir olay su kadar ugrasinin 10 da birini helezon icin versen 10 numara 5 yildiz olurdu

10 numara 10 yildizdan asagisi beni kesmeez ama;).helzonun + lari inkar edilemez fakat benim nekadar gereksinim var ?
Suan uygun makas kupelriyle (trflex)uygun makas ve kat sayisiyla ihtiyacim olan konforu yakalamis durumdayim...sonucta profesyonel yarislara cikmiyorum.banada fazla gelir sanada.

Ama soz...suaraclari bitir bitirmez bitane senin icin yapicam.onca sey yaptik ugras verdik helzonla baslayip helzonla devam ettin.insan bi yapilanlara olumlu olumsuz yorum yapar biseyler katar yardimci olur motive eder ama yok..helezonda helozon..gerci yalitimla alakali onerilerde bulundun ama onuda duzgun inceleyip yalitimin gerektigi gibi yapildigini gormemissin..

Su toyotamida bitiryim maddi acidan da doyuma ulasir ulasmaz 75 derece egimde bile zorlanmayacak en agir arazi sartlarinda sana konforundan taviz verdirmeyecek bi arac yapicamo_O

Herseyi hesapladik atladigimiz birsey olmasindiye hep cift dikis gittik ama garaj kapisini hesaplamadik
20170715 221524
20170715 221507
ön cami takinca bu arac bu garaja nasil sigacak.:confused::confused::mad:.
Kirişimi kessek napsak.o_O
Herseferinde cam siperini indir kaldir zulum olur bu is bize.

Koltuklarida montajladik.
20170715 222013
Rollbar da krom olsun diye tutturduk.600 borulara verince birden hevesim kacti
20170715 222026
bari takinca arka koltugun kenar minderleride montajlancak tabi.tabi bari ve ön tamponu susleyecek sislerde hazirlaniyor...uzunlarini kapatmayanlara caktinmi gecici korlukk:D

Yalniz koltuklari taktiktan sonra kamyoncularin kullandigi ön burun aynalarina ihtiyacim oldunu anladim.araclara biraz yanasinca gordugum teksey tavandaki radyo anteni:D:D:p.

Hal boyle oluncada yol gecislerindeki zoraki buyrunlar tadindan yenmiyo.hele bide yarim debriyaj yarim gazla kupayi yarim metere yatirp kaldirdinmi sanirsinki resmi gecit yol size ayrilmis bi kirmizi hali eksik.o_O:D:D:D.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR