DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Saç Beyazlatan C5

'CJ' forumunda FthBlc tarafından 24 Şubat 2016 tarihinde açılan konu 12494 kişi tarafından okunmuş, 181 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. FthBlc

FthBlc Kamp I

Alınan Beğeni:
    58
    Isin en can alici noktasi weber karburator.olmaz dediler tutmaz dediler ama tutturdukk:p 20170702_003413.jpg 20170702_003425.jpg gaz telinede duzgun dusurebildikmi olay biter.bir falansla bir ay .cift bogaz karburator ufakbir ooynamayla cift acar hale getirildi..gaz verince motor altindan cikip gidicek diye korkuyorumm.

2. muhammed42

muhammed42 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    kolay gelsin fatih bey :smiley:

3. muhammed42

muhammed42 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    elinize yüreginize saglık çalışmanız cok iyi
    bende almak istiyorum cj5 nelerine dikkat etmeliyim?
    bu aracın yabancısıyımda bilgi verirsen

4. FthBlc

FthBlc Kamp I

Alınan Beğeni:
    58
    Muhammed sanirim dun uzun uzadiya gorustugum arkadas sendin.bakilcak okadar cok sey varki bu yazmayla olmaz.soylediklerimi kulak ardi etme.yalniz dikkat et mubtezel olup cikarsin.suan ilk adimi anlamadan atmis durumdasin.

5. muhammed42

muhammed42 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    valla abi müptezel olduk galibi

6. FthBlc

FthBlc Kamp I

Alınan Beğeni:
    58
    Daha yolun basindasin tedavi etmek lazim seni.yoksa anca mezarda kurtarirsin yakayi;)

7. muhammed42

muhammed42 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    varmı ki doktoru :smiley: merak ettigim bişey var nasıl nasıl geliyodur benzinde motorun sesi düşüncelerimi vuruyor resmen :smiley:

8. FthBlc

FthBlc Kamp I

Alınan Beğeni:
    58

9. FthBlc

FthBlc Kamp I

Alınan Beğeni:
    58
    Dusuncelerin sagligi icin celik yelek sart:smiley::smiley:. Ses istemis oldugun desibele gore degiskenlik gosterecektir.girtlaktan tam boru yapilirsa dadindan yinmez mesela:D.

10. FthBlc

FthBlc Kamp I

Alınan Beğeni:
    58
    2 vites ani dip gaz; kudurmus köpek gibi nereye saldiracagi belli degilo_Oo_O

Ugrastigimiza degdini gazladigizda ani degisen kalp ritminde anliyorum. 20170715_211124.jpg Patent bana aittir.cinliler taklitte bende yeni biseyler uygulamalada bi adim ondeyim galiba.su tesisatlarinida bagladikmi karburatorlede isimiz tamamdir

11. FthBlc

FthBlc Kamp I

Alınan Beğeni:
    58
    Taban doaemesinide atlamamak lazim tabi 20170715_205844.jpg koltuklarimizla ayni renk hic fena degil sanki

12. FthBlc

FthBlc Kamp I

Alınan Beğeni:
    58
    IMG-20170716-WA0007.jpeg Lastiklerimizde tamam.. IMG-20170716-WA0007.jpeg kapi iclerinin kaliplari cikartilip kablaniyor koltuklarin montajida montajida bugun biter.bitti bitti hakkaten bitti bisey kalmadi

13. Serhun

Serhun Kamp II

Alınan Beğeni:
    123
    Elinize emeginize saglık paylaşımlar icin teşekkürler. İlgiyle takip ediyorum konuyu kirletmemeli diye yazmıyorum.
    Kazasız belasız sürüşler.

14. erhanaydin41

erhanaydin41 Kamp I

Alınan Beğeni:
    32
    Haaaa gayret

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. FthBlc

FthBlc Kamp I

Alınan Beğeni:
    58
    Erhan bey son duzlukdeyiz de derman kalmadi.sampanya patlaticam demistim bitince oda hazir.bukadar uzun surcegini bilsem sarap alirdim parayi kirardik:D. Bu arada sampanyaya beklerimm.

erhanaydin41 bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...