Saç Beyazlatan C5

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan FthBlc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 223
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,826
Kolay gelsin. Ne kadar para harcadın bu güne kadar?
Üsenmesen simdi kalkip topluycam harcamalarimi ama yorgunum..çoğu işi kendim yapmama ragmen 20 li rakamlardayim kabataslak .harcayacaginiz para yapacaginiz işe kullanacaginiz malzemeye ve nasil yapildigina bagli olarak cok degiskenlik gösterir.2000 e de boya yaptirirsiniz 5000 ede.

Etiketler
1 yıl olmuş ha ha ha :smiley:

artık bitecek kolaylamışınız takipteyim çok güzel olucak renk çok güzel kesinlikle değer

1 yil guzel bir sure,her civatasini yeniledigimi dusunursek...tabi bu islemleride bos vakitlerimizde ve coguzamn hafta sonlarinda yaptigimizi dusunursek.Amacim keyif alarak duzgun biseyler ortaya cikarmakti sanirim oda gerceklesiyo surenin pekbi önemi yok keyif aldigim muddetce

Screenshot 2017 05 05 00 32 20
Screenshot 2017 05 05 00 32 25
20170504 235119

Montaja devam....bu arac hep zorluklarla toplandi dodiklerde bu surece eslik etmese sasardim.

Bi gariplik sezinliyorum ama ne.?ön dodikler 10 numara olduda bu arka dodikleri montajlayinca bi garip durdu?
20170509 072727
20170509 072818
20170509 072839
Dodikleri alttan sifirlayinca ust uclari hardtop oturacagi kanalla sifir oldu.lastikle dodik arasi cok garip durdu.dodikleri kisaltiyim dedim ovalliklerini veremiycektik..bir cesit dodikte usten 4 parmak bosluk kaliyo,beniimkinde sifira sifir anca oturuyo.sanki dodikleri kisaltim asagi alsaydik daha iyi olcakti.valla keyfim kacti..deldik bidekaportayi icimiz gide gide..simdi imkani yok gibi bidaha delmenin.dellenicemm

Gecenin bi yarisinda garajdan cikiyoruz;hangiakilli insanin isidir bilinmez.
20170513 000631
20170513 000445
20170513 000835
Hersey zor ama guzel oluyor.bakalim bitince neler olucak...buarada tamamen proje imali bize ait olan arka kapak ve stepne tasiyicisini irdelemeden yapamiyacagim...patenti alindi biligilerinizekapak ve stepne tasiyici ayni anda acilak...en azindan oyle umuyorum....

Erhan bey merhabalar...benide sasirttiniz bian.sagi gordunuzmuki sanki sol kaldi:Dbende diyorum alkolde yoktu noluyoz dieo_O.stoplarin kromlarini yapmistik daha önce fakat delikleri delinmemisti.gecenin biyarisi matkap sesini herkes benim gibi hos karsilamiyor.bide tezgahta delinirse daha guzel cikiyor.kromda islem zor bilirsiniz.bu aksam baska planlarim vardi ama madem stop takilmis gozunuze onlari montajliyalim.

Erhan bey stoplarimiz;bu sefer eksiksizo_O.sanki fena olmamislar.
20170514 233436

4 serit olsaymis on numara olcakmis.bide bendeki özurluluge bakarmisinizsin sonyalin ortasina nasil denk getirmisim seridi.4kollu stop koruma yapilcaklar listesine yazildi tabi
20170514 233502
Kablolamada lehim makaron derken vakit ilerledi canlandiramadik stoplari.
20170514 223354

Evet 4 lü diyorum ben de....aklıma başka bişey geliyor ama araç sırf krom aksesuarlı....benim aklıma gelen siyah....ızgara çit tellerinden yapmıştık zamanında böyle bir araç için....fotoları bulabilirsem atarım ama sizin araçta iyi durmaz sanırım. 4 sıra olursa dediğiniz gibi daha da güzel olur.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4 kolluda karar kilmamiz isabetli olmus.yalniz kromlarin daha basindayiz ama...rollbar, yan basamaklar,benzin bidonumuz kesilip krom olcak,benzin deposunun korumasi krom olcak...yani anliyacaginiz gunesli havada gecici körlük yaratmayi dusunuyorum.

yaptigim bütün işi sökmek zorunda kaldigim anlar
20170521 211259
:mad::confused::mad:
Hata olabilir fakat birdaha sokulmeyecek gibi yapmis oldugumuz bir isi dikkatsizligimiz yuzunden sokmek iskence gibi geldi...tesisati asagi almadan insanin aklina ampulu kontrol etmek gelmezmi?deli olmamak elde degil.
20170521 211247
Buda stepne tasiyicimiz.fena sayilmaz hani.

Koltuk revizelerimizde tamam.ic dosemeye basliyalim artik.siyah koltuk kirmizi dikismi yoksa acik kahve veya tabaya yakin birrenkmi?bu konuda cok kararsizim...bu arada koltuk revizelerimizide tamamladik
20170525 192635
20170525 192652
20170525 180009
temizlendi amortisorleri degisti kaynak isi yapildi ve boyandi...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR