Saç Beyazlatan C5

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan FthBlc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 223
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,718
Uydurukcu insanlarin yuzunden jeep toplamak hakkaten zor.bir insan ampulun tirnaklarinida traslarmi uydurmak icin...
1 liralik malzeme hadi bide bulunmayan bisey olsa.
bende diyorumki eski ampullerin aynisini aldim neden uymuyor yerine

Etiketler

Yaniyorsun fuat abi:D
20170530 203639
20170530 203624
farlardakilerde parka haaa.ne hikmetse burda kisalar yaniyo gibi gozukuyor.

Gunduz renkten gece isiklar yanicak ortalik:p

Tüm emek veren forumdaslari takip ediyorum. Fakat konuyu kirletmemeli diye arada yazıyorum.
Özellikle orijinalinden uzaklaşmadan detaylarla ve emeklerle oluşturulan araçlar en zevklileri bence.
"Farkı yaratan detaylardır"

Tüm emek veren forumdaslari takip ediyorum. Fakat konuyu kirletmemeli diye arada yazıyorum.
Özellikle orijinalinden uzaklaşmadan detaylarla ve emeklerle oluşturulan araçlar en zevklileri bence.
"Farkı yaratan detaylardır"
Kelimelerini sizin gibi secerek kullanan insanlarin yaptigi yorumlar, emin olun konu butunlugunu dagitmaz aksine konuya renk katip dahada keyifle takip edilmesini saglar..SAGLICAKLA

20170601 182139
20170601 175516
20170601 175550
Ön cam akuple calismalarimiz basladi.33 luk lastiklerde hic fena olmadi hani.simdi tek problemim dodiklerimm.cj 7 lerinki gibi yapip asagi dogru montajlasak daha bi duzgun durcak sanki...:rolleyes::confused:
Kafamda deli sorular....kendimi eski halinin guzel olduguna ikna edemezsem yine bi dunya is.delikler kapancak yeni bastan boya.vay yavrum vay.
Demekki neymis 40 sefer olcmekte yetmiyor:mad::mad::mad:

Koltuklarimiz da kaplaniyor.
20170602 123151
Dolu diri gozukmemesinin sebebi alt singer dolgularinin henuz yapilmamasi.guzel olcak guzel.biraz temizlik konusunda sikinti yasiyacagiz galiba.

koltukların rengi çok güzel araç rengiyle uyumlu dodikler aşağıda daha güzel olucak sanki uzaktan resmini çek göreyim bitti birşey kalmadı 1 ay içinde gezersin gibime geliyor

koltukların rengi çok güzel araç rengiyle uyumlu dodikler aşağıda daha güzel olucak sanki uzaktan resmini çek göreyim bitti birşey kalmadı 1 ay içinde gezersin gibime geliyor
Gunaydin.bugun gune sayenizde pozitif bir sekilde basladim bakalim nekadar surero_O

Koltuk renklerinde dogru karar kilmisim bundan emin oldum yorumlarinizla.

Suan dodikler gercekten canimi sıkmis durumda.acele ettik cj 5lerin ve cj6 cj7 vs lerin camurluk genislikleri farkli oldugu icin dodikleri cj5 montajladigimizda dodiklerin ustu camurlugun en tepenoktasina kadar geldi.buda lastik ve dodik arasini cok genis gosterip hos durmamasina neden oluyo bende..tabi bende araci sao yaomistim oda var.anliycaginiz arap ati gibi duruyo suan...simdi dodikleri revize edip (kasaltip daraltilip) tekrar montajlamayi dusunuyorum.isten kacmiyorumda camurluklari deldik o hosuma gitmiyor hic.yeniden kaynak boya bi dunya tatava...dodikleri satan arkdas bunu belirtseydi hic bi sikintimiz olmazdi.bende acele ettim tabi oda var.

20170613 230207
20170613 230227
20170613 230334
Benzin dolum yeri ve depo kapagimizda tamam.arka tarafta yapicak isimiz kalmadi.ön gögüste birturlu hosuma gitmeyen civatalarimizi daha sonrada hosuma gitmeyen krom olmayan butun civatalari krom kapaklarla kapadik.
Ön cam menteselerimiz takilip ayarlandi öncam cercevesi boyadan cikti cikicak.aynalarida montajladik ince bi polisajla on numara olucaklar..yalniz kica dayadik kromu öntaraf bi sade kaldi napsak diye dusunmekteyim..krom sisler yetmiycek gibi.camurluk ustune krom uzun boru havalimi yapsam.eski impalalardakigibi hani deli durur gibime geliyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR