Sahibinden 2003 Nissan X-Trail Otomatik - Ankara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KLL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,578

KLL

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
Yer
Ankara
İkinci sahibiyim. 20 bin km dir memnuniyetle kullanıyorum. 2009 Mayıs ayında almıştım. Şimdi ise, üst sınıf bir binek otomobil almak fırsatı bulduğumdan satılık. Aşağıda aracımla ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz:

1) Titiz biriyim.Aldığımdan beri her tür, gereken bakımını yaptım. Mekanik tüm eksiklerini giderdim, ön takım tamamen arka takım kısmen yenilendi. Orta susturucu da yeni. Lastikleri Temmuz ayında değiştirildi, Kasım ayında 1 çift kış lastiği daha satın aldım. Aküsünü kışa kalmadan,Ekim ayında yeniledim.

2)En önemli kısım: Otomatik vites sistemi kusursuz çalışıyor. Bazı benzerlerindeki vites takılması,vites atlaması, titreyerek geçme, yada istop etme problemi kesinlikle yoktur. aynı şekilde 4 çeker sistemi faaldir. Şanzuman yağının durumundan kontrolü mümkün.

3)Kaportası hasarsız, ve kıyı şehirlerindeki bazı emsalleri gibi çamurluk içinde, veya ön/arka cam girintilerinde, stepne yuvası kenarlarında, yada araç altından gizli pas problemli değil. Kaputtaki eski sahibi kaynaklı iri göçükler nedeniyle, kaput tamirli. Gözümü çok rahatsız ettiği için ben boyattırdım. 4 tekerlek yuvasında ses izolasyonu için Würth marka pütür uygulaması yapıldı. Arka camlarında fotoğraflarda görülen cam filmi var. Ön camını eski sahibi değiştirimiş. Bununla ilgili bir kayıt ise bende mevcut değil.

Aracın 100 bin km ye kadar olan bakımları Nissan servisinde yapılmış. alırken herşeyine baktırmıştım. Yine döküm halinde sorgulanabilir. Sigortacınızdan ve yetkili servisten sorgulanabileceği üzere de kazasız bir araç, çamurlukları zaten plastik.

4)İç mekanda, Döşemeleri açık renk, yırtıksız ve ön göğüs tertemiz, kocaman bir cam tavanı var. Tamamen açılıyor. Oldukça iyi görüşü olan ve içi çok ferah / çok geniş bir aile otomobili. Arka koltuklar ön koltuklar gibi arkaya beli açılarda yatırılabiliyor. Asimetrik katlanabiliyor. LPG takılmak istenirse stepnesi içeride olduğundan yer kaybı olmaksızın simit tüp takılabilirmiş. Ben LPG taktırma ihtiyacı duymadım. Ön konsolda soğutulabilen yada ısıtılabilen şişe/bardak ısıtıcıları var. Dijital göstergeli, tam otomatik klima var. Camları ve aynaları elektrikli. Uzaktan kumandalı ve alarm özellikli 2 anahtarı var. Nissan marka direksiyondan kumanda edilen standart bir kaset çalar ile 6 hoparlörlü ses sistemi var. Bunun yerine Cd çalar takılabilir. ben de kendi cd çalarımı taktım onu kullanıyorum.

Gayet diri ve güzel görünen bir X-Trail. Kar, buz, yağmur, çamur ve hafif arazi, yada hobi kullanımı için çok uygun,ekonomik,sessiz ve konforlu bir vasıta. Normalde önden çeker. otomatik kontrollü yada sürekli 4 çeker kilit seçenekli çekiş sistemi sayesinde tüketim düşük, zor koşullarda ise kullanımı emniyetli. 100 km de, nomal Ankara trafiğindeki günlük kulanımda, otomatik vites olmasına rağmen 9 litre civarı benzin harcıyor. Uzun yolda sakin kullanımla 6,5 litreye kadar düşüyor. Motor hacmi sayesinde yıllık vergisi 788 TL. Stop farları LED li.

30.900 TL

Not: Üst sınıf, en az benim aracım kadar diri ve sorunsuz, üzerine para alacağım, 1995 ile 2003 model arası, 4 litre motordan hüçük hacimli 4x4, yada alman otomobilleri ile takas düşünebilirim.

A5medium

Imga0061

DSC00652

DSC00644

DSC00651 Medium

Etiketler

Ynt: Sahibinden 2003 Nissan X-Trail Otomatik - Ankara

güncelliyorum. unutmuşum yazmayı.

29.750 TL yaptım fiyatını. beğendiğim birkaç araç buldum.

Ben şimdiki aracımı almadan önce bunlara oldukça fazla bakmıştım. İstanbulda km'de 0.40 kuruş yaktığını söylüyorlardı genel olarak, o beni korkutmuştu. Bu kadar az yaktığını bilsem alabilirdim. Gerçekten çok geniş ve güven verici gelmişti. Hayırlı satışlar.

dur kalk trafiği fazla olursa daha çok yakar tabiki. istanbulda çok rahat rahat 11 12 litre yakar bu araç. tipik bir 2.0 otomatik araba kadar yakıyor. ekonomi harikası olduğunu söylemek yanlış olur zaten ortalama bir motor kadar performansı ve ortalam bir motor kadar tüketimi var. kıyaslamak gerekirse hızlanması 1.6 motorlu modern araçlar kadar en fazla. ancak üst devirde fark ediliyor 2 litre motor. yinede motor ve şanzumanın uyumu çok iyi. aracı taşımakta zorlanmıyor normal sürüşlerde.

benim kullandığım güzergahta genelde dur kalk olmasada, trafiğin aktığı bölümlerde seyir sürati hep 70 80 km civarında kalıyor ve 4. vitese geçemiyroum çoğu zaman. yolun yarısı akıcı trafik yarısı trafik ışıklı sıkışık trafik.

tata telcoline 2004 4*4 le takas düşünüyormusunuz?farkını hesaplarız?

bmw almayı planladığımdan satıyorum, alacağım bmw aslında zaten bildiğim bir araç. teklif için teşekkür ederim. peşin para almak isteyene hala indirim şansımız var yeterki beğensin müşterisi.

teşekkür ederim. olurda elinizdekini satarsanız, gelin görüşelim, mümkün olan kolaylığı yapacağım.

eli kulağındadır bugün yarın satarım fiyatta anlaşırsak senin arabana alıcı olurum .

benim acelem yok. haberinizi beklerim.

ilan günceldir.
para alacağım, yada üzerine para vermeyeceğim düzgün,problemsiz BMW 728 730 525 528 530 328 bmw ile takas olabilir.

arkadaşlar 0 km bir BMW bakıyorum yıl sonu kampanyası ile,
satış hızlanır düşüncesi ile fiyatı 27.000 lira yaptım. Pazarlıksız fiyattır. bilginize.

ilan güncel.

KLL' Alıntı:
arkadaşlar 0 km bir BMW bakıyorum yıl sonu kampanyası ile,
satış hızlanır düşüncesi ile fiyatı 27.000 lira yaptım. Pazarlıksız fiyattır. bilginize.

aciliyeti kalmadı, kampanya kalmayınca. 29.000 liradan ilan günceldir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri