Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkan şen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10,583
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 623,759

serkan şen

* SAKARYA *
Yer
HENDEK/SAKARYA
Telsiz Çağrı Kodu
TA2LSS
Sakarya'daki arkadaşlarla daha kolay iletişim kurmak, diğer sayfalarda ki konu bütünlüğünü kesmemek için muhabbet sayfası açmak istiyoruz.Site kuralları açısından bir sakınca yoksa serbest muhabbetlerimizi buyrun buradan yapalım...

Saygılar

Serkan Şen

Etiketler

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

serkan, selam sakaryalı kardeşlerimiz ile burdan görüşüp ortak gezi hazırlıkları yaparız inşallah

Sinan Abi sana da söylediğim fikrimi buradan açıklayayım ;ne zaman olur bilmiyorum ama ulaşım kolaylığı ve maksat tanışmak olduğu için Serdivan Kırantepe'de birşeyler yapalım diyorum.Bu konuda herkez fikrini söylerse çok daha güzel olur...

bende aynısı yapıyorum şuan sakaryada olan bütün gezenbilir üyelerine mesaj atıyorum, hadi hayırlısı

sinan54' Alıntı:
bende aynısı yapıyorum şuan sakaryada olan bütün gezenbilir üyelerine mesaj atıyorum, hadi hayırlısı

hey selam
millet banada uyar herkeze bol karlar
bu arada kırantepe artık hafif kalması lazım dimi ama....

arkadaşlar gerçi 4 çekeri sattık ama müsayit olursam banada uyar maksat tanışıp bir arada olmak.

mustafa sana sadece kırantepemi heryer hafif kalır gibi makinayı kırmadan durmazsın sen

hızımı alamadım
pajaro cumartesi çıktı dahada bir deneyek bakalım dedim ya kızmayın anladık
tamirciler taş mi yiyecek
selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR