Salda Gölü Kampı // Overland Turkey

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrdnmz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,564

Etiketler
Ynt: Salda Gölü Kampı // Overland Turkey

Paylaşım için teşekkürler..Gerçekten hayatı böyle dolu dolu yaşamak lazım...Darısı başımıza...

Emre , paylaşım için tşk ler , dün akşamda tesadüf iz tv de salda gölünü gösterdi. Cennet gibi maşallah..

1-3 Mayıs görüşmek üzere diyelim .

Çok güzel fotoğraflar.Binek araçla gelinebilecek bir güzergah olursa, Marmara kampınıza eşlik etmek isterim (hanımlar geliyorsa eşimle beraber).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çocukken her yaz çadır kampına giderdik Salda Gölüne çok güzel bir yerdir.

Haluk Tümer' Alıntı:
Çok güzel fotoğraflar.Binek araçla gelinebilecek bir güzergah olursa, Marmara kampınıza eşlik etmek isterim (hanımlar geliyorsa eşimle beraber).

Sent from my iPhone using Tapatalk
İyi akşamlar Haluk Bey. Beğeniniz için teşekkürler.

Marmara Kampı na sizi özellikle bekliyoruz. Eş inizle bekliyoruz tabi... Hem sizde bol bol Defender görmüş olursunuz.
Binek araçla bir yere kadar gelebilirsiniz sonrasında sizi bir Defender ile almamız gerekecek :smiley:

İletişim bilgilerinizi mrdnmz@overlandturkey.com adresine yazarsanız sizi de ekleyelim.

limankalesi' Alıntı:
çok güzel kareler
Murat mutlaka görülmesi gereken yerler listene ekle bence...

6403e2a7cdbd67767a3ab55aad8bc3a2.jpg

:smiley: Foruma çok fazla yazamıyorum.. ama bu konuya yazmak istedim.

Kamp yaptığınız alan benim köyüm, çocukluğum orada geçti. Keşke bizim yani doğanbaba köyünün dağlarına doğru bir gezi yapsaydınız, mesala bulunduğunuz yere 5-6 km mesafede sulama göleti var, daha ilerisinde yayla var.. oradan takiple denizli tarafına geçilebilirdi.

Her yaz kamp yaptığınız ağacın dibinde saatler geçiririm :smiley:

Benim açımdan ilginç oldu.. teşekkürler güzel paylaşım için.

Not: Bizim gölün huyunu suyun bildiğim halde aracımı (artık yok) göle sokmuştum, sonrasında köyden traktör çağırıp çıkartmıştık :smiley:

Çocuklarla gidilen böyle kamplar gördükçe içim gidiyor. Kızım büyüsün de onu da götüreyim diye :smiley:

NatGeo Wild logosu görüyorum araçlardan birinde. Böyle bir ekiple ben de kamp yapmak isterim :smiley:

Yaz a Merhaba Kampı mızı da yaptık. Detaylar http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=109456.msg1391538#msg1391538

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri