Salda Gölü Kampı Ve Videosu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erol81 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,949

erol81

Ana Kamp
29-30 Ekim Salda gölündeki aile kampı yaptık

Salda gölü 185 metre derinliği ile Türkiye'nin en derin dünyanın ise üçüncü en derin gölüdür.Ayrıca dünya üzerinde Mars özelliği taşıyan iki yerden biri ayrıca göl Türkiye'nin Maldivleri olarak geçmektedir. Magnezyum yüklü kumun şifa dağıttığı söylenmektedir.
[xtable]
{tbody}
{tr}
{td} {/td}
{td} {/td}
{/tr}
{/tbody}
[/xtable]

29-30 Ekim Salda gölündeki aile kampı yaptık

Salda gölü 185 metre derinliği ile Türkiye'nin en derin dünyanın ise üçüncü en derin gölüdür.Ayrıca dünya üzerinde Mars özelliği taşıyan iki yerden biri ayrıca göl Türkiye'nin Maldivleri olarak geçmektedir. Magnezyum yüklü kumun şifa dağıttığı söylenmektedir.
[xtable=skin2]
{tbody}
{tr}
{td} {/td}
{td} {/td}
{/tr}
{/tbody}
[/xtable]
Çok güzel görünüyor, gece hava sıcaklığı nasıldı?
Tulum yeterli oluyor mu=

Toskorf teşekkür ederim gece 5 dereceydi gündüz 23 ama mat ve tulum yeterliydi ,kaldı ki 7 aylık bebeğimizle kalabildik sorun olmadı...

Teşekkürler
O tarihler de bende oradaydım ve ben çok üşüdüm hatta dondum diyebilirim valla bebeğinize maşallah diyorum tulumum mu idare etmedi onuda bilmiyorum :smiley:

O tarihler de bende oradaydım ve ben çok üşüdüm hatta dondum diyebilirim valla bebeğinize maşallah diyorum tulumum mu idare etmedi onuda bilmiyorum :smiley:
valla bilemedim :smiley: çadırda 3 kişiydik belki o biraz etken olmuştur ,yanımda patch ısıtıcılardan vardı onları bile kullanmadık

Demekki siz benim halimi görseydiniz gülmekten ölürdünüz 3 tane sıcak su torbası ile ancak uyuyabildim ki tulumum sözde 5 dereceye kadar idare ediyordu. sizin çadır ve tulumunuzun markasını öğrenebilirmiyim?

3 yaşında kızım ile burada kamp yapmayı çok istiyorum. Tavsiyeleriniz varsa cankulağı ile dinlerim...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Biz oranın off sezonunda gittiğimiz için yazın nasıl olur çok tahmin edemiyorum ama ne yazık ki çöplerden anladığım kadarıyla yoğun geçiyor n hafta sonu ve bayramlar da gitmemek lazım, asıl kamp yerine gittik biz ama kapalı gibiydi çöpler ne yazık ki vardı ordada sezonda ilk oraya girip bakmak lazım çünkü lavabo, lokanta ,büfe gibi ihtiyaçlarınızı orada karşılayabilirsiniz hemde köye daha yakın.Eğer oralar size göre değilse bizim kaldığımız yer adalar bölgesi o şekilde bulabilirsiniz suya girecekseniz deniz ayakkabısı şart ,biz çöpler için çöp torbası götürdük köye kadar çöpleri taşımak zorundasınız başka çöp kovası yoktu,kamp yapmasanız bile mutlaka görülmesi gereken bir yer saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.