Salda Yolculuğumuz Salihli Den Başladı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yorgunhunter Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,221

yorgunhunter

Kamp I
Yer
SALİHLİ
Yolu Salda dan geçenlere duyurulur. 184e0aee00939d473e753203aebc77e6

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Facebook da hava attınız yetmiyormu gelip burada hava atıp fotoğraf paylaşıyorsunuz ? Sonradan görme misiniz ? Bir bilgi verdiğiniz yok foruma bir faydanız yok... tutup açıp bakıyorum boş boş fotoğraflar. Herkes kişisel fotoğraf paylaşsa çöplüğe döner bu forum. Manzarada yok adam tutup suratını çadırını çekmiş koymuş. Gidip instegramda paylaşım kardeşim. Hayatlarında forum kullanmamışlar belli. Burada bilgi paylaşılır.

Bilgi vericek kadar zamanımiź olmadı. Kampı kurduğumuz andan itibaren yoğun bir yağmur altındayız. Bizim de ilk gelişimiz. 2 gün buradayız. Yarın gözlemlerimiz olucak. Harika bir berraklık var gölde. Plaj çok temiz ve beyaz. Türkiye nin Maldivleri deniyor doğrudur. Doğanbaba plajındayız. Su ve wc var. Pideci de yemek sorunu yok. Fotolardan da görebileceğiniz gibi branda çok işe yarıyor. Husky 5 mevsim 3+1 iyi seçimmiş bu arada. Şimdilik bu kadar. Devamı yarın.

Facebook da hava attınız yetmiyormu gelip burada hava atıp fotoğraf paylaşıyorsunuz ? Sonradan görme misiniz ? Bir bilgi verdiğiniz yok foruma bir faydanız yok... tutup açıp bakıyorum boş boş fotoğraflar. Herkes kişisel fotoğraf paylaşsa çöplüğe döner bu forum. Manzarada yok adam tutup suratını çadırını çekmiş koymuş. Gidip instegramda paylaşım kardeşim. Hayatlarında forum kullanmamışlar belli. Burada bilgi paylaşılır.

Saldayı değil ekipmanı sonradan görmüşsünüz. Ayrıca ben biliyorum Saldayı fotoğraflarım da Facebook ve twiterda bu ve benzeri forumlarda değil. Selfi paylaşmıyorum bilgi paylaşıyorum. Çöpünüzü bırakmayın bari oralara.

Saldayı değil ekipmanı sonradan görmüşsünüz. Ayrıca ben biliyorum Saldayı fotoğraflarım da Facebook ve twiterda bu ve benzeri forumlarda değil. Selfi paylaşmıyorum bilgi paylaşıyorum. Çöpünüzü bırakmayın bari oralara.
Ben yazana kadar bilgileri döşemiş. İşte böyle olun .... Bilgi verin..

Bu site paylaşım sitesi. Asıl sen site çöpüsün Asadaga. Seni toplumda bırakanlara kızmak gerekiyor.

Sizin bu üslubunuzun da kimseye bir faydası yok. doğruyu söylemek yetmez doğrunun nasıl söylendiği de önemlidir. bence hava atma derdinde olan sizsiniz.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri