Salda Yolculuğumuz Salihli Den Başladı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yorgunhunter Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,220
Su inalmaz temiz. 44eecaa0d5de75c720171badc5e3e64b 60d0b92b23c681831ba684e3d7fdc281

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

"
bu sizi tanıyan biri, hesabı da yeni açmış. face listenizden biri..
hiç takılmayın, güzel fotoları ve tecrübeleri bekliyoruz.."

Hesap yeni doğru ama şahsı tanımam etmem. Bundan böyle yanlış davrananları bu hesaptan hakaret etmeden uyaracağım. Gerçi bu işler bana düşmez ama neyse. tutamadım kendimi. Kendim Normal hesapla girip ileride bir faaliyette ya da kapmda karşılaşınca kavga çıksın istemem. Burası selfi yapıp paylaşım yapma yeri değil ayrıca forumda bu işler ettik değil.. Yalnışsa forum yetkilileri onay versin bak ben neler paylaşıyorum. Tabi asadafaga olarak değil.

Güzel bir günün ardından ateşimizi yaktık. Pideci Sami Abinin iyi dilekleriyle ayrılmasından sonra ateş başı keyfi ile güne son veriyoruz. Sabah saatlerine kadar yağmur arkası fırtına hayatı zorlasa da mücadele iyiydi. Gündüz 8-9 dereceletde seyreden sıcaklık şu an 4-5 derecelerde. Suya girme zevkini okcu78 kardeşim gibi biz de tadamadık. Yarına Allah kerim diyoruz. Sahil boyunca tek bir izmarit bile göremememiz sevindirici. Sami Abi kaymakam beyin titizliğine sayıyor. Bu biz kamp severler için güzel bişey. Uzun lafın kısası tavsiye ederim. Biz huzur bulduk. Bazı anlamsız yorumlar bile Salda nın keyfini bozamıyor. Saygılar.

Forumda acemiyim. buraya yalnızca resim mi atabiliyoruz? videoda atabilir miyiz? ya da YouTube atsakh link paylaşmak yasak mı?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"
bu sizi tanıyan biri, hesabı da yeni açmış. face listenizden biri..
hiç takılmayın, güzel fotoları ve tecrübeleri bekliyoruz.."

Hesap yeni doğru ama şahsı tanımam etmem. Bundan böyle yanlış davrananları bu hesaptan hakaret etmeden uyaracağım. Gerçi bu işler bana düşmez ama neyse. tutamadım kendimi. Kendim Normal hesapla girip ileride bir faaliyette ya da kapmda karşılaşınca kavga çıksın istemem. Burası selfi yapıp paylaşım yapma yeri değil ayrıca forumda bu işler ettik değil.. Yalnışsa forum yetkilileri onay versin bak ben neler paylaşıyorum. Tabi asadafaga olarak değil.
İrfan hocam,

bunu yazan kişi bence senin eski ya da şu an ki öğrencilerinden. face listeni kontrol et bence en kısa zamanda...

Forumda acemiyim. buraya yalnızca resim mi atabiliyoruz? videoda atabilir miyiz? ya da YouTube atsakh link paylaşmak yasak mı?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
resim ve video paylaşımı tabi ki yapılıyor, forum bunun için zaten, hem görsel hem de yazılı bilgi edinme amaç burada.
diğer yandan İrfan hocam da doğru başlık altında doğru paylaşımlar yapıyor.
bir tane en başta kendi fotosunu ekledi diye geyik yapana bakmayın. ben 7-8 yıldır üyeyim ve kuralları da gayet iyi bilirim...

Yine serin fakat uzun bir gecenin ardından kampımızı topladık. Pideci Sami Abi çay ikram etmeden göndermem deyince oturup muhabbete başladık. Bu arada Salda Gölü ile ilgili baya bir bilgi edindik. Göle kuvvetli bir kaynak suyy hariç hiçbir akarsuyun akmadığını bu yüzden çok temiz olduğunu söyledi. Kumsala rengini veren magnezyummuş. Göl kendi üretiyormuş. Burdur Valiliği göle çok önem veriyor. Bu arada kamp için Doğanbaba ķöyü civarı tek alternatif. Salda Gölünün tanınmasındaki en önemli plajı olan Beyazada plajına araç girişi yasak. Jandarma nöbette. 6e33586f27adeca113c133188ce93d9a E3aedec98a7ea25a5f935bdaf6e8d357 1548b51bdd528e1edf2a0d6f1bfb4cc0 E65ecfd81ae4c875f29a96ab6d923e92 0bbf3d67a6a179b0e20fcf3910b14334 F67e543441fd527de05af53b12215042

Artık ayrılik vakti geldi. Beyazadalar plajında küçük bir kafe var. Market türü bazı aradıklarınızı bulabiliyorsunuz. Ancak yüzme isteğimiz başka bahara kaldı. Su çok soğuk. Söylemeyi unuttum. Sami Abiyle okcu78 in kulaklarıni baya çınlattık. Artik buradan veda ediyorum. Hepinize selamlar. Biraz teknoloji özürlü olduğum doğrudur. Sormak istdiğiniz bişey olursa severek yanıtlarım. Tabiki biliyorsam görmüşsem. 2349ae97b4705b530fa8db5980cb20e9

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR