Satılık 110 Defender

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mmtunlu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,082

mmtunlu

Ana Kamp
Yer
Adana
Herkese merhabalar. 1996 model Puma 130 hp lik çok sevdiğim Defender imi özel nedenlerden dolayı satmak durumundayım. Adana da olan varsa aracı çok iyi tanırlar. Çok temiz, sessiz, araziye bile girmedim. 285/75/16 lastik, 5 cm yükseltme ve 5 cm flanş vardır. Günlük olarak kullanmaktayım. İsteyen, arzu eden, sorusu olan varsa görüşebiliriz. Telefon numaram 0533 245 43 73. İsmim Mehmet.

Etiketler
01 NN olan arac sanirim. Zaman zaman yolda denk geliyorum. Cok guzel arac. Fatih ustanin orada iken, motorunu a inceleme sansim olmustu.
Eger ayni aractan bahsediyorsak , alan gercekten cok memnun kalir.

Iyi satislar olsun

Fotograf ekleyememistim. Tamamı güncel halidir 324888098dd9ce7f4a37a5988ca29204 2acc126a26ec5e47b7964458a2817f7a 33b3ad6518ca0fc4f225b9ee956251bf 602fecf81725f129bf1ba074cfeff597

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba fiyat olarak ne düşünüyorsunuz

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim Ömer kardeşim sen de öyle, yeni aracın hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullanman dileğiyle.. Görüşmek üzere ..

İlan günceldir. Araç fiyatı: 77.250 TL dir. Abartmamak kaydi ile pazarliga aciktir. Detayli bilgi almak isteyenler telefon ile ulasabilir ..

Araç hala satılıktır. İlgilenenler veya araç hakkında detaylı soruları olanlar iletişime geçebilirler her zaman. Teşekkür ederim .. Telefon numaram: 05332454373

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.