DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Satılık 1985 Üstü 110 Kapalı Kasa Defender Arıyorum.

'DEFENDER' forumunda demirbey90 tarafından 24 Şubat 2019 tarihinde açılan konu 474 kişi tarafından okunmuş, 2 cevap yazılmıştır

1. demirbey90

demirbey90 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    Yönetici
    Öncelikle herkese selamlar, saygılar.

Foruma yeni üye oldum. Fakat üye olmadan önce forumdaki yazışmaları okuma şansı buldum.
    Bu sebeple ister istemez bir meraka kapıldım ve niyetlendim.
    Satılık 1985 üzeri 110'luk kapalı kasa benzinli defender arıyorum. Motorunun, döşemelerinin, aksesuarlarının hatta lastiklerinin bile olması önemli değil. Kupasının sağlam olması benim için yeterli. Kendi zevklerime göre yeniden tasarlayacağım için kasanın sağlam olması yeter.
    İletişim: 0505 394 33 99 (Mehmet Demir)

Şimdiden herkese teşekkür eder. Yardımlarınızı beklerim

Etiketler:

2. demirbey90

demirbey90 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    Yönetici
    Arkadaşlar kapalı kasa diyerek sanırım yanlış yönlendirdim kusura bakmayın. İstediğim aracın resmini paylaşıyorum. Çevremdeki insanların yönlendirmesi ile dizel araç arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

20190301_164623.jpg

3. demirbey90

demirbey90 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    Yönetici
    Arkadaşlar kapalı kasa diyerek sanırım yanlış yönlendirdim kusura bakmayın. İstediğim aracın resmini paylaşıyorum. Çevremdeki insanların yönlendirmesi ile dizel araç arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Etiketler: