Satılık 1987 Model Dizel 110 Defender

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karakoosh Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,307

karakoosh

Kamp III
Yer
İZMİR
Merhabalar;
1987 Model düz dizel defender 110 um ihtiyaç fazlası olduğu için satılıktır.
Araç şu an Turgutluda kaportacıda toplanmaktadır.Satın alacak kişi kaportaya , boyaya ve diğer işlemlere istediği gibi müdahale edebilecektir.
Aracın motorunun çekişinde ve sesinde sorun yoktur.Tek marşta çalışır.Ama çok iyi değil herhalde , anlayan birine götürür öğreniriz merak edenle.
Aracın şanzumanı ve arazisi çalışır durumdadır ancak hafif bir ıslık sesi gelmektedir.
Özet olarak araç 10 üzerinden 7 gibidir.
Satış Fiyatı 11000 Tl dir.Uygun şekilde vadelendirilebilir.Takas olabilir ama vito yada transporter tarzı bir araçla olabilir.Üstüne birde 2004 meriva verilebilir.
Resimde gözüken arabanın toplanmaya başladığı zamandandır.Toplandıktan sonra teslim edilecektir.Zaman zaman aracın gelişen fotoğraflarını buradan paylaşacağım.

DSC00538

DSC00537

DSC00536

DSC00534

Etiketler

Ynt: Satılık 1987 Model Dizel 110 Defender

Doğru söylüyorsun hocam araç modifikasyon için tam hazır vaziyette beklemektedir.kaporta bedelini ben zaten ödedim .usta işin ehli istersen hummer yap de yapsın benden.boyat bak keyfine topla öyle alayım diyen adama da birinci sınıf toplatır öyle teslim ederim.lastiğine kadar

Önder 3 liraya olur mu ? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
hayırlı satışlar.

arkadaşlar transporterı aldım merivayı sattım , araç nakit satılsa daha iyi olur.

Hayirli olsun gule gule kullan.
3 lira teklifim gecerli :smiley: :smiley:
Vaz gectim 2.5 lira oldu :smiley:

arkadaşlar yurt dışında olmam ve ustamında sanayi dışına kaçmasından dolayı :smiley: araç tüm ekipmanları tam fakat kısmi demonte halde satılacaktır.
aracın motoru şanzumanı takılı çalışır vaziyette , kapıları va tavanı sökük vaziyettedir.orjinal koltukları ile verilecektir.farları sinyalleri cartı curtu her şeyi tamdır.
satış fiyatı 6000 tl sı dır.
beni bu arabadan kurtaracak her türlü takas teklifi değerlendirilecektir.
nakit satışta kolaylık yapılır.
vade yapılabilir.

Önder bey merhaba,

İçinizden gelerek konuştuğunuz çok belli.
Bu 110 bayağı canınızı sıkmış anlaşılan. :smiley:

En son haldeki resimlerini koyarsanız değerlendirmek isteyenler daha iyi karar verirler.

merhabalar , laptop imin fani yandi , fan ayarladiktan sonra koyabilirim resimleri.ilginiz icin tesekkur ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR