Satılık - 1990 Model Çok Özel Tropper Magic

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan apnea1907 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,401

apnea1907

Yeni Üye
Yer
istanbul
özenle hazırladığım aracımı işlerimin yoğunluğundan dolayı satıyorum aracımın maliyeti bana çok daha fazladır ve 1 tek kuruş masrafı yoktur. Kaporta, Motor mekanik aksamı komple yenilenmiştir... Araç turbo interkol dizeldir ve özel bir araçtır ısıtmalı koltuğundan klimasına kadar herşey vardırfiyatı sahibinden sitesinde 28.500 idi ilanı kaldırdım buradaki doğa sporları severlere özel fiyat 23.750 TEL : 0533 669 97 27
-Aracım Komple bakımlı ve ağır arazi şartlarına göre dizayn edilmiştir....
-Aracın motoru sıfır yapılmıştır, Baskı balata , Ön takım, Direksiyon kutusu, Fren sistemi, aklınıza gelebilecek ne varsa yenilenmiş ve elden geçmiştir Komple kaportası boyası elden geçmiştir çürük çarık yada revizyonu yapılacak bir yer yoktur. Araç Turbo Dizel İnterkollüdür ve Özel bir Turbodur asla bozulmaz ve araç İstop edildikten sonra turbo 30 sn. çalışıp kendini ve kirli havayı dıaşırı atar aracın performansı mükemmeldir. ekonomiktir....
- Komple elektirk tesisatı elden geçmiş ve 2. aküyle desteklenmiştir. Araçta mükemmel müzik sistemi vardır, Klima, ısıtmalı koltuk, 4 cam otamatik, Alarm, merkezi kilit mevcuttur ..., kapı altı ledleri vardır Döşemeleri orjinal Deri kumaştır ve yenidir...
-Aracta Şaseye montajlı özel vinç tamponuyla 4,5 tonlun 9500 T-Max vinç vardır ve sıfırdır, Aracın üzerine göre orjinal tavan barlarına sepet yaptırılıp monte edilmiştir. Orjinal Amerikan 10'' mengels jantlar (aynısını bulma şansınız çok zayıf) ve sıfır yarı çamur yarı asfalt lastikleri mevcuttur lastikler asfaltta asla ses yapmaz ve daha lastikler 1000 km yapmadı yenidir.... Çeki demiri vardır ruhsata işlidir.Araçta krom paslanmaz dal kırıcı çelik halat uygulaması vardır.Sadece aracın jant lastiği 3.5 bin tl verdim, vinç ve tamponuna 2.5 bin, yan basamaklar bin tl, sepete bin tl, çelik halatlar 500tl, sadece bunlar ufak kısmı yaptığım masrafın....
- Aracım Amerikan versiyon trooper magic II dir ve türkiyedeki trooperlerin en lüxüdür benzerinide görmedim..
-Araç muayeneden yeni geçti ve Hafifi kusur dahi yok tüvün belgesi elimizdedir ve görülebilir aracın 2013 senesinin 8 ayına kadar muayenesi vardır....

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

IMG00415 20111106 0832

IMG00417 20111106 0833

IMG00420 20111106 0834

IMG00426 20111106 0836

IMG00338 20111002 0851

Etiketler
Ynt: Satılık - 1990 Model Çok Özel Tropper Magic

TAkip diyelim.Hayırlı satışlar.

Çok güzel görünüyor, bendeniz de takipteyim... ::smiley:

Teşekkürler kesinlikle hatasız bir araç muayenede hafif kusur dahi yok

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri