Satılık - 1990 Model Nissan Terrano

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aborjjjin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,109

aborjjjin

Kamp I
Yer
istanbul
Arkadaşlar öncelikle merhaba aracımı umarım sitede bir arkadasa nasip olur.aracımı yaklasık 4,5 yıldır ben kullanmaktayım.Aracı gündelik işime gidip gelirken kullanıyorum.herhangi bir kazası vesaire yok diyemem çünkü var ama kaza dedimse büyük felan degil çamurluk gibi sonuçta istanbulda arac kullanıyorum.ben vurmasam gelip vuruyorlar.Aracta klima dört cam vs gibi özellikler bulunmakta.o yıllara göre süper bunlar :smiley: aracın sanzumanını tamamen degişitirdim komple aldım arazi vitesi sorunsuz arazide kesinlikle yolda bırakmadı şimdiye kadar ön takım yeni elden geçti yag bakımını almak isteyen oldugu taktirde yaptırıp vericem. motoru gayet iyi durumda sıkıntısız 510000 km de orjinal sadece 3 yıl önce contasını değiştirdim o günden beri ibre yerine yapıştı sanki hiç sıkıntı yok . aracı satma sebebim eşimde aracı kullanırken sıkıntı yaşamaktayız artık otomatik bir arac kullanmak istiyor bende uygun bir otomatik arac takas felan olabilir bu konularda baya uzlaşmacıyımdır(tabi kendi arabasına dünyaları isteyip bizimkini öldürmedigi sürece)aracı istanbul bostancıda görülebilir. aracaımın fiyatını 16000 tl gibi bir fiyat istemekteyim tabi pazarlık güzel olur hemde dostluk doğar bütün gezenbilir sitesindeki arkadaşlarıma sevgiyle kalın diyorum.

SAYİT KAR 05304977818

IMG 1176

IMG 1177

IMG 1173

IMG 1175

IMG 1174

Etiketler
ön barlı tampon, balata tozundan kararmış koyu renk jantlar ve hafif tozlu hali ile görüntüsü çok hoşuma gitti, hırçın bir görüntüsü var hayırlı satışlar dilerim ayrılmak zor olacak sanırım

Aracınız ve en çok da samimiyetiniz çok hoşuma gitti. Herkez sizin gibi olsa keşke.

Hayırlı satışlar.Herşey gönlünüzce olsun.

Teşekur ederim dostlar birazda utandim aracin birde yikanmis haliyle resimliyim :smiley: bu arada guzel dilekleriniz icin tsk ederim suan icin malum siteye araci koymadim cunku burdaki bir arkadasimda kalsin istiyorum. Ben pek vakit ayiramadim belki burdaki arkadaslardan biri tam anlamiyla hakkini verir.saglicakla huzurlu bir gun gecirin

İyi günler
Aracınızın özelliklerini ve iç mekan fotograflarınızı koymanız size araç hakkında sorulacak soruları azaltacaktır.
Hayırlı satışlar dileğiyle
Saygılar
Batuhan

Öncelikle hayırlı işler dilerim arkadaşlar belirtmiş iç resimler ve motorun resimlerini ilave ederseniz araç daha iyi tanınır
motor 2700 olması lazım yanlış hatırlamıyorsam
motor kaç hp vites 5 ilerimi helezonmu makaslımı vs vs
alan ve satan hayırını görsün güle güle kullansın deposu dolu yolu açık olsun

Tsk ederim arac 2700 turbo dizel makasli degil ic resimlerini temizleyip koyacagim islerim bir ikigindur vakit ayiramadim bu benim hatam herkezden ozur dilerim

Sayit bey merhaba
aracınız nerede?Ankaramı İstanbulmu?
Ayrıca bekleyen masraf varmı?Modeli gereği parça bulunabilirliği nedir?
Hayırlı satışlar dilerim.

Merhaba ben istabuldayim ama ankaraya gidip geliyorum ailem orada yasiyor
Aracin parcasi olarak simdiye kadar bir sikinti yasamadim kendime ait arac bakim yerimde
Var oyuzden tum bakimlarini zamaninda yaptim yeni bakimlarini satin alan arkadasin
Yaninda yaptirip teslim edecem ben calismaktan araca tam anlamiyla vakit ayiranadim fakat
Sunu soyleyim gecen keyfe keder tum kaporta boya felan bir bakimma sokayim dedim 1500 gibi fiyata yaptirim dedim Simdilik bukadar baska soru varsa cevap vereyim tsk ederim

Sayit bey bilgiler için teşekkürler.
İstanbulda neredesiniz?İlk fırsatta aracınızı görmek ve bir çayınızı içmek için sizi görmeyi isterim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.