Satılık 1990 Model Takaslı Landrover 110 3000 cc Dizel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan asyavarhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,552

asyavarhan

asyavarhan@superonline.com
Yer
bandırma
1990 MODEL DEFENDER 3000 DIZEL NISSAN MOTOR..ÇEKİ DEMİRİ VE WERN VİNÇ RUHSATA İŞLENMİŞ.ÖN KORUMA,KARTER,ÖN VE ARKA DİFRANSİYEL KORUMA,AĞIR HİZMET ROT KOLLARI,AMORTİSÖR VE HELEZON KID,ÇELİK FREN HORTUMLARI,7 İNÇ GENİŞLETİLMİŞ ORJİNAL JANTLAR.ÇAMUURLUK KAŞLARI,GOOD YEAR MTR.5 ADET YENİ LASTİK,ARKA BİDON KİD,OTOMATİK ÇAM,HİDROLİK DİREKSİYON,TORPİDO VE ÖN PANJUR YENİ MODEL,İPEK ÇEKME HALATI,BERM.KRİKO,MP3,FLAŞDİSK,MEMORYKARD,CD ÇALAR,ANFİ,WOFER,ÇORUM KALORİFER,KUM PALETLERİ,NEVİGASYON,SAFARİ YARIM ÜST BAGAJ..ORJİNAL YAN BASAMAKLAR VİZEYE UYGUN VİDALI..TÜM BAKIMLARI YETKİLİ OTOKAR SERVİSİNDE YAPILMIŞ...KISACA 3 YILDA BU HALE GETİREBİLDİM..ARAÇ GARAJDA YATIYOR.MALİYETİ YAZMIŞ OLDUĞUM FİYATIN ÇOK DAHA ÜZERİNDEDİR.(49.000 TL.)
RENK KREM
KM.92.000..

AYKUT VARICIOĞLU
O533 595 12 1
İZMİR/SEFERİHİSAR

2

1

3

4

5

Etiketler

Ynt: Satılık 1990 Model Takaslı Landrover 110 3000 cc Dizel

Aracınız gerçekten çok güzel görünüyor. Lakin fiyat benim bütçeyi aşıyor, alana da satana da hayırlı olsun.

Cok güzel gösterişli bir araç baya emek para ve zman harcandığı belli....
hayırlı satışlar...

tebrik ederim muhtesem olmus ; land alma arifesindeyken cok kotu geldi bu abiii; fiyat beni asiyor cok :((

tiss' Alıntı:
tebrik ederim muhtesem olmus ; land alma arifesindeyken cok kotu geldi bu abiii; fiyat beni asiyor cok :((

Bende aşıyor dedim.Gittim aldım....10 liraya...Ancak dışardan keman çalmak kolay...50.. yi geçti hala yürüyenin modifiyesinden...döşemeye maddi ,manevi destek sağlayamadım...

simurg2' Alıntı:
Araç jantlar hariç güzel olmuş hayırlı satışlar

Jant için daha iyi bir öneriniz varsa..hemen değiştiriyim.Ancak lütfen bana çelik jant görünümlü öneriler sunmayın...Biz caddeci değiliz.Ayrıca resimdeki jantların maliyeti çok daha fazla...

asyavarhan' Alıntı:
Jant için daha iyi bir öneriniz varsa..hemen değiştiriyim.Ancak lütfen bana çelik jant görünümlü öneriler sunmayın...Biz caddeci değiliz.Ayrıca resimdeki jantların maliyeti çok daha fazla...
arkadaşlar jant işi zevk işidir birinin beğendiğini diğeri beğenmek zorunsa değildir ben açıkça motor ve aktarmaları beğendim kullanımdada sorunsuzsa harika bir araç

asyavarhan' Alıntı:
1990 MODEL DEFENDER 3000 DIZEL NISSAN MOTOR..ÇEKİ DEMİRİ VE WERN VİNÇ RUHSATA İŞLENMİŞ.ÖN KORUMA,KARTER,ÖN VE ARKA DİFRANSİYEL KORUMA,AĞIR HİZMET ROT KOLLARI,AMORTİSÖR VE HELEZON KID,ÇELİK FREN HORTUMLARI,7 İNÇ GENİŞLETİLMİŞ ORJİNAL JANTLAR.ÇAMUURLUK KAŞLARI,GOOD YEAR MTR.5 ADET YENİ LASTİK,ARKA BİDON KİD,OTOMATİK ÇAM,HİDROLİK DİREKSİYON,TORPİDO VE ÖN PANJUR YENİ MODEL,İPEK ÇEKME HALATI,BERM.KRİKO,MP3,FLAŞDİSK,MEMORYKARD,CD ÇALAR,ANFİ,WOFER,ÇORUM KALORİFER,KUM PALETLERİ,NEVİGASYON,SAFARİ YARIM ÜST BAGAJ..ORJİNAL YAN BASAMAKLAR VİZEYE UYGUN VİDALI..TÜM BAKIMLARI YETKİLİ OTOKAR SERVİSİNDE YAPILMIŞ...KISACA 3 YILDA BU HALE GETİREBİLDİM..ARAÇ GARAJDA YATIYOR.MALİYETİ YAZMIŞ OLDUĞUM FİYATIN ÇOK DAHA ÜZERİNDEDİR.(39.000 TL.)ÇOK ACİL...
RENK KREM
KM.92.000..

AYKUT VARICIOĞLU
O533 595 12 1
İZMİR/SEFERİHİSAR

aykut bey eleştirme anlamında söylemedim yanlış anlamayın araç sizin tabiki sizin beğendiğiniz jant aracınıza en yakışanıdır ben nacizane fikrimi söyledim genelde bu tip jantlar ve lastıkler amerikanlarda oluyor ingilizler daha az geniş jant ve lastık kulandığı için öyle söyledim yoksa zevkler tartışılmaz karar sizin

simurg2' Alıntı:
aykut bey eleştirme anlamında söylemedim yanlış anlamayın araç sizin tabiki sizin beğendiğiniz jant aracınıza en yakışanıdır ben nacizane fikrimi söyledim genelde bu tip jantlar ve lastıkler amerikanlarda oluyor ingilizler daha az geniş jant ve lastık kulandığı için öyle söyledim yoksa zevkler tartışılmaz karar sizin

Rica ederim..Aslında haksız sayılmazsınız..Görsellik dışında aracı yoruyor..İyi haftalar olsun..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR