Satılık - 1994 Model Toyota Runner 3.0TD - SATILDI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ck4x4 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 146
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,872
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ck4x4

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD
Yer
Ankara
Web
www.veriteknik.com.tr
Arkadaşlar merhaba,

Yeni girmiş olduğum bir ihale nedeniyle sıkışmış durumdayım, çok sevdiğim arazi aracım Toyota 4runner'ımı satmak zorundayım, site içine uygun fiyata vereceğim, toplamda 40 bin lira masraf yapmıştım, satmayı düşünmüyordum ancak site içinden isteyen arkadaşlara 34 bin liraya vereceğim,

Malum sitede vermiş olduğum özellikleri buraya yazıyorum:
- 4" yükseltme,
- ARB Old Man EMU Süspansiyon Sistemi,
- ARB Helezon ve torsiyon çubukları
- Intercooler, (ford ranger intercooler'ı takıldı, arabanın çok rahatladığını söyleyebilirim, eski hali ile kıyas götürmez durumda)
- Şnorkel (süs değildir),
- 4 adet Hella delici sis farı,
- 5 buçuk ton vinç,
- Ruhsata işli çeki kancası,
- Arkada LSD kilit
- 4x2 ayırıcı vites, şaft kesiciye gerek yoktur
- Klima, 220V çıkış
- Sıfır 33x12.5x15 BF Goodrich AT lastikler araç ile verilecektir.

Tüm bakımları yapılmıştır, 150bin km'de devir daym pompası, triger kayışı gibi önemli parçalar değiştirilmiştir ve diğer tüm bakımları yapılmıştır.. Masrafsız ve sorunsuzdur.
Aracı isteyen arkadaşlar Ankara'da görebilirler, yaptığım masrafların listesini gelen arkadaşlara göstereceğim,

Selamlar

Etiketler

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba arkadaşım.
İlgilenme konusunda acele etme, kimbilir belki ben ilgilenirim.
Gerçi benim ilgilendiklerimde erken satılıyorlarya, kısmet diyelim.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Niyazi Abi merhaba, hayırlısı abi, inşallah

araç güzelde fiyat yüksek maalesef veya şöyle diyeyim: benim bütcemim üstünde,bende runner alıcam benzinliler daha ucuz onlara bakıyorum bir kaç tane var takipteyim :smiley:

YoRuKoGLu' Alıntı:
araç güzelde fiyat yüksek maalesef veya şöyle diyeyim: benim bütcemim üstünde,bende runner alıcam benzinliler daha ucuz onlara bakıyorum bir kaç tane var takipteyim :smiley:
bence bu arac 2.4 benzinliden daha iyi hatta cok cok iyi ben olsam bu aracı kacırmazdım arkadas 3.0 td tadından yenmez
imkanlarım el verse idi hiç ama hiç kacırmam yemin ediyorum
hayırlı satıslar kardesim umarım sıkıntıların çözülür biran önce

ah keske alma gucum olsada alabilsem ama yok iste cliom var onu satmam lazim 19500 e satilik suan ustede fazla verecek fazla param yok zaten cok zorlanicam 25-26 anca olucak dedigim gibi cliomu satmam lazim veya takas ustune para onuda kabul eden zor oluyor ins istenilen fiyata arac satilir

aslanaybars' Alıntı:
153bin gözüküyo abi ;)

Araç 82 binde iken Türkiye'ye gelmiş, geçmişini yine bu forum üzerinden bulabilirsiniz, diğer sahipleri de bu foruma üyeler onlara da sorabilirsiniz. 150 bin'de triger kayışını değiştirirken kayış üzerinde km yazıyordu 78bin'de değişmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri