Satılık 1995 Model 5 Lkapılı Chevrolet Tahoe Lt 29890 Mil De // 23000 Usd

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan marx Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,032

marx

Yeni Üye
Yer
istanbul
merhaba,
yaklaşık 2 ay kadar önce bir arkadaşımda olan 5 kapılı TAHOE LT yi satın aldım. Araç orijinalliği bozulmamış ve km 'si ile oynanmamış bir araçtır. Fakat Azerbaycan'da bir iş almış olduğumdan dolayı uzun süre BAKÜ'de olacağımdan ve ben burada yokken araçla ilgilenecek kimse bulunmadığı için aracı satma kararı aldım. Bu araç ile ilgili olarak herhangi bir sitede satılık ilanı bulamazsınız. Öncelikle konuya hakim ve araçla ilgilenecek kişiler bir arada olmasından dolayı öncelikle sizlerle paylaşmak istedim.

Aracı uzun uzadıya anlatmak gereksiz olduğunu düşünüyorum. Bildiğiniz özelliklerine ek olarak Araç sahibi Emekli ticari ateşe.. Yunanistan'a bu araçla 2 - 3 defa gittiğinde LPG kiti taktırmış ve ruhsata işletilmiştir. ( bu süre zarfında 2000 - 2500 mil arası yol yapmış ) Daha sonra motor içerindeki LPG sökülmüş ve araç benzinle kullanılmış. ( LPG ile kullanmak isteyen arkadaşlar kendilerine vereceğim LPG kiti montaj ettirerek kullanabilirler.) Bu araç hiçbir şekilde araziye girmemiş ve yedek araç olarak aileye ait açık garajda saklanmış bir araçtır. İlgilenecek ve meraklılarının kaçırmaması gerekir diye düşünüyorum.

Araçta hiçbir modifikasyon amaçlı bir uygulama yapılmamıştır

Araç resimleri daha sonra eklenecektir.

Aracı garajdan çıkarır çıkartmaz genel temizliği yapıldı. Aracın yağı, hava filtresi, soğutma sistem sıvısı, bujileri , yağ filtresi değiştirildi ve aracın genel kontrolleri yapıldı. Araçla yaklaşık 200 mil yol yaptım ve yürüyeninde herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.
Araçta mevcut donanımına ek olarak müzik sistemi harward marka geri görüş kamera desteği olan bir teyp, amfi ve 1000 W subwoofer eklenmiş.

Araç ile ilgili olarak yapılması gerekenler ise ( Benim yapmayı düşündüklerim.)
**Araca müzik sistemini kuran yetenekli usta diyeceğim ama nezaketten o şekilde söylüyorum tesisatı çekerken torpidoya zarar vermiş ve bazı yerlerinde çatlamalar var. Aracın en büyük sorunu bu. EBAY üzerinden dashboard'u parça olarak satın alınabiliyor.
**Sol sürücü koltuk döşemesinde oturma kısmında deformasyon var ve koltuk kılıfı değiştirilmesi lazım.
**Direksiyon simidi uzun süre güneşe maruz kalmasından dolayı direksiyonun yeniden deri ile kaplanması gerekir.
**Ayna kumandasında uzun süredir yatmasından dolayı bir temassızlık var. Her ihtimale karşı yenisini sipariş ettim.
**Arac uzun süre yatmasından dolayı detaylı bir iç temizlik yapılması
** Araca kullanım amacınıza uygun 1 takım lastik gerekiyor. Lastikler uzun zamandır aracın üzerinde dişleri iyi olsa da değişmesi gerekiyor.
**Ayrıca aracın muayenesi eksik. Araç sahibi olan arkadaşım aracı kullanmadığından dolayı muayenesini yaptırmamış.

Araçla ilgilenecek arkadaşların bana buradan mail atması durumunda cevaplayabilirim.. Görmek isteyenlere Ataköy veya Bakırköy civarında önceden haberleşmek şartı ile aracı gösterebilirim.
Eğer aracı 1 ay içerisinde satamaz isem aracı trafikten çekip kapalı garajda saklayacağım. Aracın rengi ve dış görünüşü hakkında bilgi vermesi açısından temsili resmini ekliyorum

mail adresimde :ilkerci@gmail.com

Saygılarımla

Tahoe

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR