Satılık - 1995 Model Lada Niva ( Off Road Donanımlı)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat067 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,149

Etiketler
Ynt: Satılık - 1995 Model Lada Niva ( Off Road Donanımlı)

bekirgümüş' Alıntı:
hayırlı satışlar ,kıymetini bilene nasip olsun.

evet gerçekten kıymet bilecek birine gitmesini istiyorum çok emek verdim benim sattığım önceki aracımda bu sitede http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78719.0 inşallah niva safari de niva heveslisi bir arkadaşımıza nasip olur... ;D

teşekkür ederim güncelll....

http://www.youtube.com/watch?v=zZWYTi17ZDE

;D ;D

sivas off-road derneğinin uğur böceğinin satılmasına gönlüm hiç razı değil :( ama araç için söylenecek tek söz var mükemmel ötesi bir niva
hayırlı satışlar cigerim umarım değerini bilen biri alır
bu arada amca toyotaya değil defender alacak ;D

sağol başkanım benim nivam başka niva cıngıllı başka niva diyorum ve bu nivadan indikten sonra ne depindur nede yoyotaya binerim

beni minimog pakler ancak

:D:D:D:D:d:d:d:d:d.d.d:D. amma abarttım haaa :p

daha sahibindeki fiyatı çekmedim gönlüm burda kalsın istiyo bu hafta mersine gitcem dönüşte sahibindendeki ilanı güncelliycem ama senin gönlün razı değilse satmam olur biter başkanım... :D:D:D

http://www.sahibinden.com/index.php?a=1004&b=1&list_type=1

;) ;) ;) ;)

051020111996

051020112004

iş icabı yolda olduğum için yoktum cevap yazamadım hayırlısı olsun....

;) ;) ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR