Satılık 1999 model RANGE ROVER 4.6 HSE VOGUE PAKET

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cicibebeci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,817

cicibebeci

Ana Kamp
Merhabalar
sahibinden.com da ki ilan numarası: 42980894

küçük jeep yada yeni model araç ile takas olabilir

Aracımın Özellikleri:

RANGE ROVER 4.6 HSE VOGUE PAKET (1999 model)
* 179.000 km de
* Vogue Paket (En Dolusu)
* 4x4 Airmatic (Alçatma-Yükseltme)
* Otomatik High - Low Vites
* Çift Yönlü Dijital Klima
* Elektrikli Sunroof
* Foksiyonel Yarı Maun Yarı Deri Direksiyon
* Elektrikli,Hafızalı ve Isıtmalı Bej Deri Koltuklar
* Ön & Arka Kol Dayama
* Cruise Control
* CD Changer - Profesyonel Harman Kardon Müzik Sistemi
* Resistanlı Ön Cam - Güvenlik Cam Film
* Follow Me Home (Otomatik Far Sistemi)
* Yol Bilgisiyarı
* Gövde Rengi Ön Ve Arka Tamponlar
* Ön Tampon Koruması
* Ön Ekstra Sis Farları
* Far ve Stop Korumaları
* Yan Basamaklar
* Çamurluk Dodikleri
* Far Yıkama
* Füme Ön Sinyaller Ve Füme Stoplar
* Yan Makam Perdeleri
* Alarm
NOTLAR:
Aracımı alalı 2,5 ay oldu, alır almaz çok iyi durumda olmayan kompresörü (otomatik indirme kaldırmaya yarıyor) yenisi ile Anıl Oto'da değiştirdim (faturası mevcut), körükler yeni (çok iyi durumda).
Çok severek aldığım aracımı satmamım sebebi; daha çok eşim kullanacak olması ve bu büyüklükte ki araca alışamaması (daha önceki aracımız Citroen C2 idi).
Sadece daha küçük jeep yada araba ile takas olabilir, yalnız lütfen aracınızın fiyatını şişirerek takas teklif etmeyin.
Vergisi düşük (6 aylık 1000 TL - Yaş ve kasko bedeline göre bir alt kademeden ödeniyor)
[attachment=1]

1

4

3

Etiketler

Ynt: Satılık 1999 model RANGE ROVER 4.6 HSE VOGUE PAKET

Bu araç sahibinde de daha yeni satıldı diye biliyorum...

Verilen ilan numarasına göre satılmamış. hatta araca 29.500 TL isteniyor. bence biraz fazla. yanlış anlaşılmasın bu aractan bahsetmiyorum. çünkü dökülen çok kilometreli araçlara bile 25.000 TL isteyen varken bu araç 29.500..
genel olarak P38 range roverlara istenen bu rakam fazla... 4.6 motor ve 12 yaş üstü bir aracı işletmek zor. 100 km de 22 LT yakıt sarfiyatı olan bir araç tipidir. Gaz ile en az, km de 0,53 TL. Biz de vardı, satmıştık. masrafına katlanırsa keyifli bir araçtır.
Bu arada sahibine hayırlı satışlar..

Merhaba arkadaşlar,
Aracımı sattım, ilginize teşekkür ederim.

yalnız son yapılan yorumları biraz talihsiz buldum, nitekim araştırmadan yapılmış bir yorum olarak görüyorum.

"çünkü dökülen çok kilometreli araçlara bile 25.000 TL isteyen varken bu araç 29.500.. " ---> bu ifade ile ne demek istediniz ? dökülen araçlara bile 25.000 isteniyorken bu araç çok daha fazlamı dökülüyorda 29.500 ü çok gördünüz, ifadenizden aracı gördünüz ve aracın bitmiş olduğunu anladınız ve bu yorumu yapmışsınız gibi anlaşılıyor..
"4.6 motor ve 12 yaş üstü bir aracı işletmek zor." --> bu yorumunuza katılıyorum. bu araçların sorunlu olduğu özellikle elektronik aksamın çok fazla olması sebebi ile arıza yapma olasılığının fazla olması bir gerçek. biraz araştırma yapan kişi nerelerin sorun çıkarabileceğini, bunların maliyetlerini öğrenir. alıcak olan kişide bu maliyetlere katlanabilecekse alır zaten. nitekim ben alırken 2 servise (anıl oto ve farklı bir land rover servis) göstermeme rağmen alır almaz 1500 TL masraf yaptım araca. zaten bu araçların fiyatlarını buralarda olmasının sebebide bu.
"100 km de 22 LT yakıt sarfiyatı olan bir araç tipidir." --> bu dediğinize katılmıyorum. aracı siz çok yüksek devirlerde kullanıyorsunuz demektir bu tüketime ulaşmak için. ben şehir içinde 16,5 -17 lt ortalama ile kullanıyordum (sattığım kişi bu foruma girerse o da beni doğrular ve yorumunu ekler). eşim biraz yüksek devirde kullanmasına rağmen 20lt yi görmedik hiç.
"masrafına katlanırsa keyifli bir araçtır." --> bu dediğinize ise kesinlike katılıyorum, böyle keyifli bir araç kullanabileceğimi sanmıyorum birdaha, umarım ilerde tekrar alabilirim.
Bu a

cicibebeci' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Aracımı sattım, ilginize teşekkür ederim.

yalnız son yapılan yorumları biraz talihsiz buldum, nitekim araştırmadan yapılmış bir yorum olarak görüyorum.

"çünkü dökülen çok kilometreli araçlara bile 25.000 TL isteyen varken bu araç 29.500.. " ---> bu ifade ile ne demek istediniz ? dökülen araçlara bile 25.000 isteniyorken bu araç çok daha fazlamı dökülüyorda 29.500 ü çok gördünüz, ifadenizden aracı gördünüz ve aracın bitmiş olduğunu anladınız ve bu yorumu yapmışsınız gibi anlaşılıyor..
"4.6 motor ve 12 yaş üstü bir aracı işletmek zor." --> bu yorumunuza katılıyorum. bu araçların sorunlu olduğu özellikle elektronik aksamın çok fazla olması sebebi ile arıza yapma olasılığının fazla olması bir gerçek. biraz araştırma yapan kişi nerelerin sorun çıkarabileceğini, bunların maliyetlerini öğrenir. alıcak olan kişide bu maliyetlere katlanabilecekse alır zaten. nitekim ben alırken 2 servise (anıl oto ve farklı bir land rover servis) göstermeme rağmen alır almaz 1500 TL masraf yaptım araca. zaten bu araçların fiyatlarını buralarda olmasının sebebide bu.
"100 km de 22 LT yakıt sarfiyatı olan bir araç tipidir." --> bu dediğinize katılmıyorum. aracı siz çok yüksek devirlerde kullanıyorsunuz demektir bu tüketime ulaşmak için. ben şehir içinde 16,5 -17 lt ortalama ile kullanıyordum (sattığım kişi bu foruma girerse o da beni doğrular ve yorumunu ekler). eşim biraz yüksek devirde kullanmasına rağmen 20lt yi görmedik hiç.
"masrafına katlanırsa keyifli bir araçtır." --> bu dediğinize ise kesinlike katılıyorum, böyle keyifli bir araç kullanabileceğimi sanmıyorum birdaha, umarım ilerde tekrar alabilirim.
Bu a

keşke yorumumu skin kafayla bir daha okuyup öyle beni suçlayıcı cevabınızı yazsaydınız.
bana email ile bu konu soruldu. çünkü bu araçtan daha önce bizde de vardı. yani araştırmama gerek yok , kendi tecrübelerimi yazdım. sadece email sahibi değil, fikrimi herkes okusun diye yazdım. aracınızı beğenmiştim. fikirlerimi yazarken yaptığım iltifatı yanlış anlamışsınız. benim de hatam bana gelen emaili buraya da yazmalıydım. çünkü genelde onun sorularına cevaplarımı içerdi.
"dökülen araçlara bile 25 bin istenirken bu araç 29500" demek, "dökülenlere bile 25 bin istenirken böyle temiz bir araç 29500 e satılıyor" demektir. fiyatın yüksek olduğu yorumuma devam eden cümlemin devamına, "yanlış anlaşılmasın bu aractan bahsetmiyorum." diyerek devam etmişim. genel olarak RR p38 kasalara biçilen bu fiyat fazla demişim. kendi görüşüm olarak da bu tip araçları işletmenin maliyetinin fazla oluşundan bahsetmişim ki sizde bu görüşüme katılıyorsunuz. zaten en son cümlem olarak, "masrafına katlanırsa keyifli bir araçtır. " demişim. üstelik bu cümleyi, "yanlış anlaşılmasın bu aractan bahsetmiyorum." diyerek başladığım yorumumun son cümlesi olarak yazmışım.
22 LT yakıt sarfiyatı olan bir araç tipidir demiştim bu veri fabrika verisidir. şehir içi tüketim düzeyini gösterir. kendi yorumum ve kendi tecrübemdir. sizin bahsettiğiniz tüketimler ancak uzun yol veya sabit hızlarda olur.

kötü niyetli yorum yapan insan (bunu da yanlış anlamayın sakın, kendimden bahsediyorum) "Bu arada sahibine hayırlı satışlar.." diye yazarmı Allah aşkına??
Neden bu forumda herkes yorumların arksında kötü niyet arıyor?
Ben aracınızı kasten kötülesem ne olur? ne kazanırım?

Aracın yeni sahibi güle güle kullansın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.