Satılık 2000cc v6 suzuki vitara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dr_musty Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,762

dr_musty

Kamp II
1998 model suzuki vitara 2000cc v6 aracımı keyfe keder satmak niyetindeyim..
Aracımı 188 bin km de ankaradan aldım.aldığımda standart hiç araziye sokulmamış ve off road yapmamış bir araçtı.Ben sırasıyla yükseltme kiti ardından body lift uygulaması yaptım.daha sonra offsettli jantlarla birlikte baysal turbo extreme off road lastiklerini taktım..ve peşinden arwin imzalı tavan sepeti ve 6 adet sis farı montesini yaptım.
aracım şu anda 201.000 kmdedir.aldığımdan bu yana 2 defa motor yağını 1 defa yağ filtresini 2 defa hava filtresi ve bujilerini değiştirdim.yaklaşık 500 km önce baskı balata bilye ve debriyaj çatalı ve şanzuman yağı değişti.aldığımda difransiyel yağları yeni değişmişti.yaklaşık 500 km önce debriyaj merkezi değişti ve hidroliği yenilendi.
bendeyken herhangi bir kazası darbesi olmadı benden önceki sahibinde sürtmeden dolayı sol ön çamurluk boyanmış onun haricinde herhangi bir boya ezik darbe vs yok..sadece küçük bir kaç çizik mevcut.kısa süre önce pasta cila ve boya koruması yapıldı.
herhangi bir yağ eksiltmesi ve yağ kaçağı yok.üzerinde lovato marka tüp mevcut.tüpün basınç sensörü,regülatörü,şamandırası ,şamandıra pistonu , dolum ağzı değişti elektirik tesisatı yenilendi..sadece tüp enjektörlerden birtanesi tekliyor onun değişmesi lazım uğrşıp değiştirmedim onunda fiyatı 180 tl civarında.
koltukları alındığı günden bugüne kılıfla kullanılmış ben de aldığımda yeni bir kılıf diktirdim ve öyle kullandım.
tüm elektirik aksamı çalışır durumdadır(kliması vs)
üzerindeki baysal turbo lastiklere ek olarak 1 kış kullanılmış lassa vakumlu lastikleri ve bu yaz alınmış yokohoma asvalt lastikleri ve 4 adet orjinal jantı ve hiç kullanılmamış 0 stepnesi mevcuttur.
sadece marş motorunun temizlenmesi gerek sabah çalışırken biraz ses yapıyor 1 2 sn kadar onun haricinde herhangi bir sıkıntısı vs yok.triger zinciri aldığım arkadaş tarafından değiştirilmiş ve onun da değişmesine gerek yok.
unutmadan komple alt koruma sacıda mevcut.
irtibat tlfnu. 0532 722 99 35 Mustafa Yalçın KARABÜK ve istediğim fiyat ise 20.000 tl dir.

Etiketler
Ynt: Satılık 2000cc v6 suzuki vitara

Ayrıca 2012 yılına kadar muaynesi devam etmektedir .2011 yılı ilk dönem vergisi yatırılmış olup ön koruma demiride depoda durmaktadır alan arkadaşa o da verilecektir...

temiz bir araca benziyor,alana ve satana hayırlı olsun.saygılarımla

sattığım için üzüleceğim biliyorum ancak sevinci daha büyük olacak sanırım..ablamlar ev alıyorlar onlara yardım etme niyetindeyim bakalım...

hayırlı bir iş içinmiş...Şimdiden hayırlısı olsun...daha iyileri inşallah...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,411
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR