Satılık 235 70 16 Lassa Competus Ht Lastik. 30bin Km De. Ankara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KLL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,839

KLL

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
Yer
Ankara
AT lastik aldığım için bir süredir jeep KJ de kullandığım diş derinliği problemi olmayan, balonsuz yada yırtıksız standart lastiklerimi kelepir fiyattan satmak istiyorum. yanlış hatırlamıyrosam 2013 üretimiydirler. 30bin km kadar kullandım. kışın kışlık lastik kullandım. 4 adet lastik 350 tl dir. yeni değliler ama iyi durumdalar ve yazın pickup yada normal ağırlıktaki modifiyesiz arazi aracınıza kullanabilirsiniz. Elden alınması lazım. Ankaradayım. isternirse fotoğraflarını çekerim. yarın lastikleri sökeceğim.

koşu bandı ile takas olur. kozmetiği önemli değil. motorlu ve çalışır olması lazım. köpeğime antreman yaptıracağım.

Etiketler
Ynt: Satılık 235 70 16 Lassa Competus Ht Lastik. 30bin Km De. Ankara

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-235-75-16-kullanilmis-4x4-yol-lastigi-seti-2.el-ankara-213495653/detay/

ilan burada. fotodaki lastikler ön olup arkalara göre 1 mm daha az dişe sahipler. o nedenle buraya koydum.

20150518 172408

Ynt: Satılık 235 70 16 Lassa Competus Ht Lastik. 30bin Km De. Ankara

300 TL SON fiyattır. lütfen pazarlık için mesaj atmayınız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR