satılık 74 model LANDROVER SIII

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buyukbey Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,529

buyukbey

Yeni Üye
SENE BAŞINDA ALDIĞIM LANDROVER S3 MODEL ARACIMI ACİL İHTİYAÇTAN SATIYORUM ARAZİLERİ ÇALIŞMAKTADIR DURUMU GAYET İYİDİR ŞUAN KULLANMAKTAYIM TEK EKSİĞİ MUAYNESİ 4500 LİRAYA ALDIM BASKI BALATA ORJİNALİNGİLİZLE DEĞİŞTİRDİM FRENLERİ YAPTIRDIM FİRENDE KAÇIRMA SORUNU HİÇ OLMADI TEK BASMADA TUTAR BANA MALİYETİ 5000 LİRA AMA ACİL İHTİYAÇTAN SATIYORUM FİYAT PAZARLIKSIZ 3500 LİRADIR. TEL 05065071859

100 5709

100 5706

100 5707

100 5712

100 5710

Etiketler

Ynt: satılık 74 model LANDROVER SIII

Merhaba,
araç hangi şehirde,
fotografları var mı,
muayenesini yaptıracak mısınız? yoksa muayenesiz mi devredeceksiniz,
motor orjinal mi?
LPG var mı? Ruhsata işli mi?

Teşekkürler

Fırat

araç ankarada muaynesi omuş olsa yaptırmış olsam o fiyata zaten vermem noter satışıyla muaynesiz aldım muayneye girerken gerekecek tüm bakımlarını ankara şaşmazda engin urgancıya yaptırdım fakat maddi sıkıntıdan yaptıramadım noter satışı ile duruyor .

buyukbey' Alıntı:
araç ankarada muaynesi omuş olsa yaptırmış olsam o fiyata zaten vermem noter satışıyla muaynesiz aldım muayneye girerken gerekecek tüm bakımlarını ankara şaşmazda engin urgancıya yaptırdım fakat maddi sıkıntıdan yaptıramadım noter satışı ile duruyor .

muayeneli/muayenesiz kaça vereceğiniz sizin bileceğiniz iş tabiki...
araç ne renk, plakası nedir?

motor orjinal mi?
LPG var mı? Ruhsata işli mi?

diye de sormuştum...
sakıncası yoksa

araç ankara plaka 06LC7077 RENGİ SARI BOYASI İYİ DURUMDA TÜP RUHSATA İŞLİ DEĞİL MOTOR ORJİNAL İNGİLİZ ARAZİLERİ TAKVİYESİ HERŞEYİ ÇALIŞIYOR ÇORUM KALÖRİFERİ VAR BENİŞM BAŞKA ARACIM YOK DEVAMLI BUNA BİNİYORUM SIKINTIDA ÇEKMEDİM TEK KUSURU DEDĞİM GİBİ MADDİ SIKINTIDAN MUAYNEYİ YAPTIRIP RUHSATI KENDİ ADIMA ÇIKARTIRMADIM ALACAK ARKADAŞA SÜRESİZ TAHÜTNAMELİ VEKALET NAME VERECEĞİM TÜM İŞLEMLERİ BUNUNLA YAPACAK TAHMİNİ İKİ GÜNDE MUAYNEDENDE ÇIKARTIR RUHSATADA İŞETTİRİR SATIŞINIDA YAPAR .

Ben de ankaradayım nerde görebiliriz aracı acaba?
Bir de isminiz neydi ?

ARAÇ ELMADAĞINDA KENDİM ÇANKAYA BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAKTAYIM.http://www.avlak.com/forum/index.php?PHPSESSID=dsn3ha57qv73nfkgqoovthvov5&topic=106787.0 VERDİĞİM LİNKTE ARACIN YARIM RESMİ VAR DETAYLI RESİMLERİ YARIN ATABİLİRİM AMA EN İYİSİ YERİNDE GÖRÜP ÇALIŞMASINA BAKIP KARAR VERMEK.

Ben kızılaydayım,
Siz belediye'nin kolejdeki yerinde misiniz?
Oraya getiriyor musunuz aracı?

EVET FAKAT GETİREMEM EVRAK EKSİĞİ NEDENİYLE CEZA FALAN YERİM İSMİM ALİ EDİZ)

anlıyorum, aracın resimleri eklenince tekrar konuşuruz olmadı...

teşekkürler ali bey,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri