Satılık 92 Model 110 Defender ( Ambulans Kasa ) Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vosdost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,831

vosdost

Zirve
Aracı 74 model seri 3 araç aldığım için satıyorum.
Fiyat olarak 15 bin lira istiyorum. Bu fiyata karavan ruhsatlı 110 defender bulamazsınız. :smiley:

1- 92 model

2- Lpg li ruhsata işli Lpg Regülatörü yeni değiişti. ( Arazide lpg sıkıntısı yaşanmaması için araca ikinci bir lpg kazanı konulmuştur)

3- Karavan ibaresi ruhsata işlidir.

4-Mayıs ayında komple motor yapıldı. (İstediğiniz ustaya gösterebilirsiniz) ( debraj ve su devirdaimi dahil)

5- Nisan ayında 4 tane çamur lastiği alındı

6- Aracın dif-sanzıman-arazi şanzımanı-alt takım-debraj ında 1 liralık masraf bulunmamaktadır.

7- Yaz sonunda aracın vizesi yapılmıştır. ( 2 yıllık )

8- Aracın kaportasında hiç macun yoktur.

9- Karavan teşkilatı: ocak, lavabo, buzdolabı, hidrafor, tv, invertör, iki kişilik yatak.

10- Arazide ağır çamur etaplar dışında sorun yaşamazsınız.( Kalın lastik takılırsa bu sorunda çözülür )

Etiketler
Ynt: Satılık 92 Model 110 Defender ( Ambulans Kasa ) Karavan

Telefon Numaram 0-532-2764281

15 ubat 2009 62

Thmb 6837625 fjl

Thmb 6837625 ih0

Thmb 6837625 4x4

Karavan içininin fotoğrafları daha büyük olsa daha iyi olurdu bence. Hayırlı satışlar :smiley:

Seri-III daha küçük, ama kocaoğlanın kamp ortamındaki rahatı arayacaksın :D Durduğun yerde evin içinde oluyorsun :D uykun geldi yat, karnın acıktı geç mutfağa... 4x4 olması da aslında önemli bir avantaj :smiley: 3-4 sene sonra ben de böyle birşey düşünüyorum. Bakarsın döner dolaşır sonunda ben alırım belli mi olur?
Satana da alana da hayırlı olsun :smiley:

GezenGen' Alıntı:
Karavan içininin fotoğrafları daha büyük olsa daha iyi olurdu bence. Hayırlı satışlar :smiley:

Haklısınız en yakın zamanda yenileri eklenecektir.

erdalyaman' Alıntı:
Seri-III daha küçük, ama kocaoğlanın kamp ortamındaki rahatı arayacaksın :D Durduğun yerde evin içinde oluyorsun :D uykun geldi yat, karnın acıktı geç mutfağa... 4x4 olması da aslında önemli bir avantaj :smiley: 3-4 sene sonra ben de böyle birşey düşünüyorum. Bakarsın döner dolaşır sonunda ben alırım belli mi olur?
Satana da alana da hayırlı olsun :smiley:

Erdal abi kocaoğlanın keyfini arayacağım kesin. :( Erdal abi 3-4 sene yi bir ay yapalım mı ? :smiley: :smiley: Teşekkürler

vosdost' Alıntı:
Erdal abi kocaoğlanın keyfini arayacağım kesin. :( Erdal abi 3-4 sene yi bir ay yapalım mı ? :smiley: :smiley: Teşekkürler

Daha çok erken :D
Ben aldığımda offroadda kullanmayacağım zaten :smiley: Paşa paşa karavan olarak kullanırım. arada zor yerlerden geçerken 4x4 iyi olur :D

meraktan mesaj attim, ne yaziyorlar diye . vereyim bir 110 degiselim istersen :smiley:

Ahmetin kocaoğlan cidden çok güzel bakımlı düzgün bir araç... fiiyatıda hiç bir şey yapılmamış ambulanslar bile 15 den aşağı değilken çok uygun alana şimdiden hayırlı olsun derim..

akademic' Alıntı:
Ahmetin kocaoğlan cidden çok güzel bakımlı düzgün bir araç... fiiyatıda hiç bir şey yapılmamış ambulanslar bile 15 den aşağı değilken çok uygun alana şimdiden hayırlı olsun derim..

Saol abi; bu fiyata böyle bir araç toplalamak imkansız. B:ana alana hayırlı olsun demekten baska birsey kalmıyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR