Satilik 98 Mod. 300 Tdi Defender

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karakoosh Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,064

karakoosh

Kamp III
Yer
İZMİR
Merhabalar, 98 model 300 tdi defender aracım satılıktır.

98 model
356.000 km de , motoru ne zaman yapıldı bilmiyorum ancak sesinde çalışmasında gidişinde herhangi bir sıkıntı yok.
araç aldığımda tavanı hafif ezik sol kapı kaput sol çamurluk ezilmişti. tavan hariç geri kalanını çıkma parça ile değiştirdik tavanıda çıkma ile değiştirdik fakat o düzgün olmadı.komple boyandı.
genel olarak hoş oldu süsledik güzel gözüküyor.
satma nedenim manuel araç kullanamıyorum , dizimdeki sorun nedeni ile debriyajda sıkıntı çekiyorum.
fiyat olarak 52.000 düşünüyorum takas otomatik araçlarla olur.
araç izmirde.
araç otomobil. 5 kişilik . 2 yılda bir muayene.
0 532 3273245 ten ulaşabilirsiniz

Son düzenleme:

Etiketler
DSC 1812

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri