SATILIK - Askeri Üniforma & Yiyecek & Gözlük & Hücum Yeleği

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan janissary Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,738
J

janissary

Ziyaretçi
1) NIR nanoteknolojili ripstop NYCO kumaştan yine MIL-SPEC şekilde dikilmiş Propper marka ACU üniforma, pantolon ve ceket/gömlek şeklinde. Medium-long ölçülerde. Altı bir kez giyildi, üstü hiç giyilmedi fakat yenisinden ayırmak imkansız. 125 TL

2) Wiley-X SG-1 gözlük. Kış sporlarında, cross motosikletçilikte, bisikletçilikte kullanılabilir. 4-5 kez kullanıldı. Kurşun geçirmez, askeri ürün. Şeffaf ve siyah camları, elastik askısı, silme bezi, koruma kılıfı ile birlikte 100 TL.

3) Askeri MRE. Kayısı hoşafı, üzüm hoşafı, salsa soslu tavuk, tavuklu mantar sote, fındık, iki adet siyah zeytin, kakaolu fındık kreması, eritme peyniri, çilek reçeli. Toplam 10 paket. Son kullanma tarihi hepsinin haziran 2013 yani tam bir yıl var. Hepsi birlikte 25 TL.

4) Satılmıştır, ilginize teşekkür ederim. Fotoğraflarını kaldırdım.

Kargo MNG ile karşı ödemeli gönderilir ...

ACU

MRE

WileyX SG1

Etiketler
Ynt: SATILIK - Askeri Üniforma & Yiyecek & Gözlük & Hücum Yeleği

Merhaba,
Gözlüğün son fiyatını alabilir miyim?

Ynt: SATILIK - Askeri Üniforma & Yiyecek & Gözlük & Hücum Yeleği

zucchero' Alıntı:
Merhaba,
Gözlüğün son fiyatını alabilir miyim?

Merhaba,

İlginiz için teşekkür ederim. Fiyatında bir değişiklik yapmak istemiyorum. Sıfırının fiyatı zaten 100 Dolar yurtdışında. İkinci el olduğu için ve yeni bir model almak istediğim için 100 TL'ye satıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR