Satılık BRC Sıralı Sistem LPG

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mcacaon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,271

mcacaon

Yeni Üye
Yer
zonguldak
ARACIM PERT OLDUĞU İÇİN HAZİRAN 2008 SONU TAKTIRDIĞIM BRC LPG SIRALI SİSTEMİMİM SATILYORUM..
8 AY OLDU TAKTIRMIŞTIM .....2 YILGARANTİSİ DEVAM ETMEKTEDİR...

Etiketler

Ynt: Satılık BRC Sıralı Sistem LPG

siz hangi şehirdesiniz... benbu rakamı taktırdığım yere sordum şu an bu model 1700 tl dediler biz buraya ilan asarız 850 tl ye satarız dediler..onların verdiği rakam...karadeniz ereğli brc bayi sorabilirsiniz.....

valla ben atikeride araştırdım hatta arkadaımın komşusu atiker bayisi o bile brc tatırdı reanosuna..brc ile atikeri kıyaslamayalımm..biraz araştırın bence ....almasanızda size bu konu da bir yardımım olsun..araştırın...iyi günler..(servisinide araştırın.türkiyenin her yerinde olması önemli diil brc 2 yl boyunca hiç para almadan bakımı bırak parça değiştiriyor..hatta ben araştırırken forumlarda okdum adamlar komple sistemi baştan değiştirmişler birinde..........)

meraba
eğer bu sistem pert olan aracın ruhsatına işlenmişse alan kişi ruhsata işletemez nere gidersen git bu sisteme 500tl.yukarı para veren olmaz.bu bir gerçek istediğiniz yere sorabilirsiniz
BU ARADA BU SİTEYİ İLAN VERMEK İÇİN ÜYE OLUP SONRA BİRDAHA UĞRAMAYAN KİŞİLER VAR

satmadıysan ben alırım ...erd_n_r@hotmail.com benim mailim..bana bilgi verirsen sevinirim..

pert olan araç 6 silindirmi 4 silindirmi yada 8 onu öğrenebilirsem iyi olur 4.0 cherooke için soruyorum da. bende zaten ruhsata işli eski tip lpg var sorun olmaz değişiklik diye düşünüyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR