DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Satılık Çekme 750 Karavan Arıyorum

'ÇEKME KARAVAN' forumunda gezgin adam tarafından 26 Eylül 2019 tarihinde açılan konu 412 kişi tarafından okunmuş, 5 cevap yazılmıştır

1. gezgin adam

gezgin adam Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    satılık 750 altı,400 ile 525 arası yıpranmamış karavan arıyoruz,avrupa olan modeller terciğimiz.

Etiketler:

2. AKMühendis

AKMühendis Torunum; ŞANSım

Alınan Beğeni:
    486
    Web Sitesi:
    http://www.frigo-tek.com
    Arupa karavan alacaksanız 2. el sakın almayın.
    Bunların % 99 unda hiç bir ciddi satış belgesi olmaz.
    Yani belgesiz, al sana bunu sattım, lafı ile mal sahibi oluyorsunuz.
    Yarın bir gün, biri çıkıp, " Bu karavan benimdi, benden çalındı" dese,
    aksini ispat edecek bir belgeniz olmadığı için başınız ağrır.

Ya sıfır avrupa karavan alın,
    ya da O1 belgeli sıfır yerli karavan alın.

Benim bildiğim Güney Maksi ve Başoğlu Uncle modelleri O1 belgeli.

Son düzenleme: 26 Eylül 2019
    ince999 bunu beğendi.

3. gezgin adam

gezgin adam Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Aydınlatıcı mesajınız için teşekkürler,önemli bilgi

4. ayhan_41

ayhan_41 Kamp I

Alınan Beğeni:
    14

gerçek 750 kg altı belirttiğiniz ölçülerde yerli karavan bulmanız imkansız.
    hangi karavanı almak istiyorsanız mutlaka kantar fişini isteyin veya siz tarttırın .

5. tr100a

tr100a Kamp II

Alınan Beğeni:
    136
    Bende 640kg 8 kişilik var you tube bakınız (palomino yearling. 1997 amerikan) yok diye birşey yok sahibinden, letgo, diğer kamp gruplarını takip etmek lazım düşüyor fakat çok çabuk satılıyor.
    Art niyetli düşünmemek lazım bir ilçemizde karavanımızı bulduk anlaştık 1200km yol gittik adam bizi evinde ağırladı. Bu adamda art niyet olmaz çünkü evini açtı bize
    Ama kahve köşesinde sokak başında mecrada ayak üstü kendi mekanında uzaksa kuşkulanın bukadar basit
    Trafiğe çıkması için çeken aracın plakası yeterli keşke paramız çok olsada 100 bin tl verip yeni alabilsek o kadar basit değil
    Hafif Karavan markaları Neavidow, iki kişilik esterel açılabilir Karavan üç kişilik arkaşımda var 600kg

Son düzenleme: 4 Ekim 2019

6. Demirak

Demirak Kamp I

Alınan Beğeni:
    62
    @tr100a

Ayhan beyin söylemeye çalıştığı şuan O1 belgeli standartlarda 750 kg olan en büyük karavan 4.40 metre ile Güney Maxi. Ortiz 3.90 de var camsız olarak 750 kg ı aşmıyor ve O1 belgesi veriyorlar.

Yani 4.5 metre üzeri hele 5.25 750 kg altı karavan ben görmedim. Varsa O1 belgeliyse hiç kaçırmayın derim.

NİEWİADOW N126ET 2 kişilik karavan 2.70 metredir. Dediğim gibi bildiğiniz başka model varsa paylaşırsanız sevinirim.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...