Satılık Çekme 750 Karavan Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezgin adam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,163

Etiketler
Arupa karavan alacaksanız 2. el sakın almayın.
Bunların % 99 unda hiç bir ciddi satış belgesi olmaz.
Yani belgesiz, al sana bunu sattım, lafı ile mal sahibi oluyorsunuz.
Yarın bir gün, biri çıkıp, " Bu karavan benimdi, benden çalındı" dese,
aksini ispat edecek bir belgeniz olmadığı için başınız ağrır.

Ya sıfır avrupa karavan alın,
ya da O1 belgeli sıfır yerli karavan alın.

Benim bildiğim Güney Maksi ve Başoğlu Uncle modelleri O1 belgeli.

Son düzenleme:

Bende 640kg 8 kişilik var you tube bakınız (palomino yearling. 1997 amerikan) yok diye birşey yok sahibinden, letgo, diğer kamp gruplarını takip etmek lazım düşüyor fakat çok çabuk satılıyor.
Art niyetli düşünmemek lazım bir ilçemizde karavanımızı bulduk anlaştık 1200km yol gittik adam bizi evinde ağırladı. Bu adamda art niyet olmaz çünkü evini açtı bize
Ama kahve köşesinde sokak başında mecrada ayak üstü kendi mekanında uzaksa kuşkulanın bukadar basit
Trafiğe çıkması için çeken aracın plakası yeterli keşke paramız çok olsada 100 bin tl verip yeni alabilsek o kadar basit değil
Hafif Karavan markaları Neavidow, iki kişilik esterel açılabilir Karavan üç kişilik arkaşımda var 600kg

Son düzenleme:

@tr100a

Ayhan beyin söylemeye çalıştığı şuan O1 belgeli standartlarda 750 kg olan en büyük karavan 4.40 metre ile Güney Maxi. Ortiz 3.90 de var camsız olarak 750 kg ı aşmıyor ve O1 belgesi veriyorlar.

Yani 4.5 metre üzeri hele 5.25 750 kg altı karavan ben görmedim. Varsa O1 belgeliyse hiç kaçırmayın derim.

NİEWİADOW N126ET 2 kişilik karavan 2.70 metredir. Dediğim gibi bildiğiniz başka model varsa paylaşırsanız sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR