Satılık Çorum Kalorifer

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan elebasi7102 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,827

elebasi7102

Kamp II
Yer
istanbul
http://www.sahibinden.com/corum_kalorifer-76WQQaXQQ22130885WQQpXQQdisplayitem

Benim Cj ye taktırmak için almıştım ama yer ayarlayamadım kendi kaloriferini yaptırdım...
Fiyat 100 TL dir lütfen pazarlık önermeyin ben de o fiyata araya araya zor buldum...

DSC00009.

DSC00008.JPG.html

DSC00007.JPG.html

Etiketler

Ynt: Satılık Çorum Kalorifer

Geçen kış satışa koymuştum yaz geldiği için güncellememiştim.
Aynı şartlarda ilan tekrar günceldir...

Aracın üzerinde orjinal kaloriferi olduğu için o kısmı boşaltmadım. O kısmı boşaltırsanız oraya olur. Kendi peteği iş görmez hale gelmişti. O yüzden daha iyi olur diye Çorum Kalorifer yapmayı düşündüm. Ama baktım o kısmı boşaltmadan imkansız. Orjinalliğinin de bozulmasını istemediğim için vazgeçtim. Aynı ebatlarda petek kestirdim. Şimdi çalışıyor. Bu kalorifer de elimde kaldı şimdi onun için satıyorum :smiley:

orjinal kaloriferi karda kışta iş görüyormu peki?ben daha aracı yeni aldığım ve kışı yaşamadığım için bilemiyorum:smiley:

Aracınızda kışlık termostat varsa iş görür. Birde hava kanallarının çalışıp çalışmadığına bakın. Mesela kaloriferi çalıştırınca ön cama hava üflüyor mu ?
Yoksa cam cok buhar yapar. Kış girmeden dikkat edin bunlara. Ben sıkıntısını çektim onun geçen kış. Ön camın buhar yapıp donduğunu bilirim. Hareket halindeyken içerden elimle buz kazıdığım oldu :smiley:

bence uygun fiyat arayan varsa hemen alsın...bende s100 üme 2.yi aldım gecen hafta aynı para ...sıfırına ya 160 diyorlarlardı ya 180...pırıl pırıl cıkması 100 lira

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR