Satılık - Defender Araçlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alanyalılandcı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,963

alanyalılandcı

Ana Kamp
Yer
alanya antalya
araç komple elden geçmiş araç 88 model ingilizdir ford puma turbo dizel motor hidrolik direksiyon renkli cam sıfır lastikler sıfır döşşeme şnokel fiyatı 30.000 tl

PIC 0791

PIC 0792

PIC 0793

PIC 0794

PIC 0795

Etiketler

Ynt: Satılık - Defender Araçlar

bütçemi aşmıyacak 300tdı yukarda göstermiş oldugunuz benim için yüksek fiyat 20,25.000 tl civarı bakıyorum

selam öncelikle hayırlı satışlar olsun,
mümkünse elinizdeki diğer araçlara ait resimler ve bilgileride paylaşabilir misiniz
bütçeye uygun olan varmı bir görelim :smiley:

alanyalılandcı' Alıntı:
elimde land rover defenderin 87 model den 98 modele kadar her kasa mevcut

alanyalılandcı' Alıntı:
selam elimde hazır olan bu yeşil araba 1 de 96 model 5 kapı benzin li araç var diğer araçlar boyada ve kaportada

Hangi aşamada olursa olsun araçların fotosu olsa alım satım için daha iyi olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR