Satılık Dodge 4x4 S100 Çift Kabin

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kabasakal73 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,251

kabasakal73

Duster'cı olduk gari :)
Yer
SÖKE
Merhabalar,
Öncelikle aracımı satışa çıkartmamın sebebinden bahsetmek isterim.
Dodge pikabımı haftasonları şehir dışındaki bahçelerimize ve doğa gezilerine gidip gelmede kullanmak üzere aldım.
severek ve de isteyerek uzun araştırmalara sonucunda Ankara'dan aldım. 800 km'yi LPG almak
haricinde hiç kontak kapamadan ve mola vermeden ortalama 80 km hızla 11 saatlik bir yolculukla tamamladım.
hafta sonlarında sadece 2 gün en fazla 4-5 saatlik bir kullanmam oluyor.
aracı kullanmaktan bütük zevk duyuyorum, özellikle şehir içinde devasa duruşuyla hem saygı hem de ilgi duyulan bir araç.
yüksekliği ve trafiğe hakimliği ile kullanana büyük güven veriyor.
2. araç olarak Modus kullanıyorum, tabiki küçük ve şehir içi için ideal, fakat her pazartesi Modus'ume bindiğim zaman yadırgıyorum, ilk anlar sanki yerde gidiyormuşum gibi geliyor dodge'a göre. Her iki aracımı satıp yerden yüksek, arazi kabiliyeti iyi (ilk tercihim XJ, ikincisi G serisi, Belki Ssanyong action 4x4) tek bir araç alıp hem günlük hem de ağır olmayan doğa gezilerinde kullanmak istiyorum. Aracım ile yaklaşık 2000 km yol yaptım ve bir an olsun endişem olmadı. Devamlı olarak LPG'de kullanıyorum. lpg'de şehiriçi ve arazi 21 litre , uzun yolda 16 litre yakıyor. lpg'deki performansı bana yettiği için hiç benzinli kullanmadım (ama yarım depo benzinim acil durumlar için hazır :smiley: )

ARAÇ ÖZELLİKLERİ;
1983 MODEL,
ORJİNAL 65,000 KM'DE
4X4 , ÇİFT KABİN,
ARKA LASTİKLERİN DİŞLERİ ÇOK İYİ DURUMDA,
ÖN LASTİKLER DEĞİŞİM İSTEYEBİLİR.
BOYASI İYİ DURUMDA, DERİN OLMAYAN PAZTA İLE TEMİZLENEBİLECEK DAL ÇİZİKLERİ MEVCUT.
GÖRÜNÜRDE ÇÜRÜK YOK DENECEK KADAR AZ.
LPG RUHSATA İŞLİ.
11. AYA KADAR VİZESİ VAR.
HİÇ BİR EKSİĞİ YOK VE VERGİLERİ TAM YATIRILMIŞ DURUMDA.
2. Aracımı satmadan (ilgileneler için ilan no: #5313889) başka araç alamayacağım için takas falan düşünmüyorum.

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

Dodge4

Dodge5

Dodge3

Dodge1

Dodge2

Etiketler
Ynt: Satılık Dodge 4x4 S100 Çift Kabin

Pardon, Fiyatını yazmamışım
9500 TL
pazarlık abartmamak kaydıyla olabilir.
teşekkürler
Bilge

Bir araç buldum, acil satmam gerektiği için fiyat 7500 TL olmuştur.
3 güne satamaz isem eski fiyata yükselteceğim.
ilgilenenlere duyrulur.

Hocam yapma bukadar düşme bende hata yaptım cjyi ucuza verdim zj aldım araban toplu yazık okadar düşürme..

Doğru söylüyorsun Gezgin Kardeş,
ama temiz bir tane Ssangyong acyton 4x4 buldum.
bunu satarsam modus'u takas edip parasını da üzerine vericem.
Aracı kaçırmak istemiyorum ama Nasip böyle işler.
yoksa 10 binden aşağıya vermem kesinlikle.
teşekkürler
selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri