Satılık Ford Focus 1.6 Tdcİ Otomatik 28000 Tl Hasar Kayıtsız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sehzade.mustafa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,086

Sehzade.mustafa

Dağların güzelliği kaldı
Yer
İstanbul
FİYATIM SON FİYATTIR VE KESİNLİKLE PAZARLIK YOKTUR.
Aracımın şanzıman problemi var.
Görüşmüş olduğum şanzıman ustası 3000 tl masrafı olduğunu söyledi bende direk araçtan düştüm.
İsteyene ustanın bilgisini verebilirim İyi bir şanzıman ustasıdır. Benim yaptırmaya gücüm olmadığı için yaptıramıyorum.
şanzıman şu anda sorunsuz çalışmakta lakin ses çıkarıyor ve sebebi şanzıman.
Aracımı bu hali ile almak isteyen buyursun. Aracın başka hiç bir sorunu yok.
Lüzumsuz teklifler yapmayın cevap verilmez.
Aracı gelin görün araç başında görüşelim. Beylikdüzündeyim.
Biniciye gidecek bir araçtır. şanzıman harici hiç bir sorunu yoktur.
Motor ve yürür sorunsuz
03.03.2017 tarihinde Ankara seçkin pompada enjeksiyon bakımı yaptırdım ve 970 tl masraf ettim. Turbosu iyi durumda. triger setleri takribi 3-4 bin km evvel değişmiş.
2018 in 9. ayına kadar muayenesi var.
Enjeksiyon bakımındaki uygulama
Valf seti 4 adet
Tamir seti
Fiber 4 adet
Bilye 4 adet
Ayar şim
Mazot filitresi
Balata spreyi
Turbo hortumu
DSC 0998
DSC 0999
DSC 1000
DSC 1001
DSC 1002
DSC 1004

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.