Satılık Grand Chreeko 1997 Benzin + Lpg Acil

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Akıncı1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,742

Akıncı1

Yeni Üye
Herkese merhabalar,işim gereği aracımı satmak durumunda kaldım, gezerken forma denk geldim burada da paylaşmak istedim çok fazla vaktim olmadığı için formu inceleyemedim eksiğim hatam var ise affola.

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

1997 MODEL BENZİN+LPG JEEP GRAND CHEROKEE 5.2 V8 LIMITED 215 HP

ORİJİNAL MİL: 178.XXX

*FONKSİYONEL DİREKSİYON
*CRUISE CONTROL
*ANALOG KLIMA
*SUNROOF (Pasif Durumda Fiyat Düşerek Yazılmıştır)
*ELEKTRIKLI CAMLAR
*ELEKTRIKLI ÖN KOLTUKLAR
*KOLTUK HAFIZA PAKETİ
*ELEKTRIKLI DIŞ AYNALAR
*ÖN LED AYDINLATMA

--> Takoz yükseltme yapılmıştır, eksiği şuan lastiklerdir,(235/265 aralıgında)-70-16 Biçiminde lastik ile tamamlanabilir.

--> Sağ ön Çamurluk değişmiş, sağ kapı lokal boyalı,ARAÇ HİÇ ARAZİ GÖRMEMİŞ hep şehir içi kullanılmıştır. Proje arabasıdır. Memuriyetimden dolayı satıyorum.

--> Aracımın tüm bakımları Bursa BİRLİK OTO tarafından yapılmıştır, bilen bilir. Memuriyetten kaynaklı şuan karadenizdeyim.

--> Tavanda güneş yanıkları var yaşı malum aracın boyatmadım farklı lanse edilmesin diye.

-->ARACIMIZIN MOTOR MEKANİK ŞANZUMAN VE YÜRÜYEN AKSAMI SORUNSUZ ÇOK İYİ DURUMDADIR.

--> TAKAS YADA BAŞKA BİR ŞEKİLDE ÖDEME TEKLİF ETMEYİN. NAKİT ÖDEME DIŞINI KABUL ETMİYORUM.

Not:Lütfen Önce Mesaj yoluyla irtibata geçiniz.
Aracın kusurları belirtilerek yazılmış fiyatları düşülerek fiyatı hesaplanmıştır. Telefon ile irtibata geçmek için mesaj atabilirsiniz.

20210220 132829
IMG 20200803 WA0040

IMG 20200803 WA0036

IMG 20200803 WA0037

IMG 20200803 WA0028

IMG 20200803 WA0023

Herkese merhabalar,işim gereği aracımı satmak durumunda kaldım, gezerken forma denk geldim burada da paylaşmak istedim çok fazla vaktim olmadığı için formu inceleyemedim eksiğim hatam var ise affola.

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

*FONKSİYONEL DİREKSİYON
*CRUISE CONTROL
*ANALOG KLIMA
*ELEKTRIKLI CAMLAR
*ELEKTRIKLI ÖN KOLTUKLAR
*KOLTUK HAFIZA PAKETİ
*ELEKTRIKLI DIŞ AYNALAR
*ÖN LED AYDINLATMA

--> Takoz yükseltme yapılmıştır, eksiği şuan lastiklerdir,(235/265 aralıgında)-70-16 Biçiminde lastik ile tamamlanabilir.

--> Sağ ön Çamurluk değişmiş, sağ kapı lokal boyalı,ARAÇ HİÇ ARAZİ GÖRMEMİŞ hep şehir içi kullanılmıştır. Proje arabasıdır. Memuriyetimden dolayı satıyorum.

--> Aracımın tüm bakımları Bursa BİRLİK OTO tarafından yapılmıştır, bilen bilir. Memuriyetten kaynaklı şuan karadenizdeyim.

--> Tavanda güneş yanıkları var yaşı malum aracın boyatmadım farklı lanse edilmesin diye.

-->ARACIMIZIN MOTOR MEKANİK ŞANZUMAN VE YÜRÜYEN AKSAMI SORUNSUZ ÇOK İYİ DURUMDADIR.

--> TAKAS YADA BAŞKA BİR ŞEKİLDE ÖDEME TEKLİF ETMEYİN. NAKİT ÖDEME DIŞINI KABUL ETMİYORUM.

Aracın kusurları belirtilerek yazılmış fiyatları düşülerek fiyatı hesaplanmıştır. Telefon ile irtibata geçmek için mesaj atabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 635601Ekli dosyayı görüntüle 635602

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

*FONKSİYONEL DİREKSİYON
*CRUISE CONTROL
*ANALOG KLIMA
*ELEKTRIKLI CAMLAR
*ELEKTRIKLI ÖN KOLTUKLAR
*KOLTUK HAFIZA PAKETİ
*ELEKTRIKLI DIŞ AYNALAR
*ÖN LED AYDINLATMA

Ekli dosyayı görüntüle 635601Ekli dosyayı görüntüle 635602
Merhaba 0535 411 47 62 dönermisiniz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR