Satılık - Günlük Kullanıma Uygun 1994 Model - Defender 110, PUMA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan reha Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,482

reha

Zirve
Yer
Istanbul
Web
www.rehayurdakul.com
Arkadaşlar
bayağı zaman, enerji ve "para" harcadığım aracım satılıktır. Araç için istediğim fiyat 30.000TL dir..

Oldukca donanımlı, günlük kullanılma olan, bütün aksamları faal durum da ve uzun yol için uygun Land Rover Defender.
Turbo Dizel Puma Motoru 120Hp, 240nm, (sandık takılmıştır) henuz 70.000Km.
Eber ısıtıcı (bağımsız kalorifer, motor çalışmadığı durumlarda kabini ısıtmak için)
On / Arka aks kilitleri mevcut
El freni mekanizması "yeni model" olarak degistirilmistir
araç "kamp" için hazırlanmış olup, 3 kişiliktir. Ön koltuklar Discovery'dir
Arka frenler "disk fren" olarak değiştirilmiştir
2inch yükseltme yapılmıştır
BF AT lastikler (10.000km kullanılmış)
Uzul yolda kullanmak için uygundur ( 1.21 arazi dişli oranı ) ve yüksek hızlarda kullanımı çok sessizdir
Sehiriçi / dışı yakıt sarfiyatı "hiç değişmiyor" , 10lt/100km.
President CB mevcuttur
Çift akü tesisatı (anahtar) vardır
"anahtar kumandalı" Merkezi kilit takılıdır
Bütün bakımları düzenli olarak yapılmaktadır
Aracı 4 senedir kullanmaktayım..

herkese iyi günler dilerim, reha

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

IMG 7648

IMG 7477

IMG 7478

IMG 7479

IMG 7622

Etiketler
Ynt: Satılık - Günlük Kullanıma Uygun 1994 Model - Defender 110, PUMA

Tecrube ve deneyim konuşuyor.
Aracı kimin alacagını merak ettim.Şimdiden alanada satanada hayırlı olsun.

25-30 000 lere telekomdan çıkma ne olduğu meçhul araçları almak yerine gözü kapalı alınacak bir araç.

hayırlı satışlar

Hayırdır reha abi yeni projemi var yoksa reha aabi defenderini satıyor deseler inanmazdım

Selamlar
maalesef "finansal" diyelim. Zira, ben kendi açımdan, "projemi" zaten bitirmiştim. Yani, arabada "olması gerektiğni" düşündüğüm herşeyi yapmıştım. Yani, bir projem daha olur ise (kısmet ise) sanırım yine aynısını yapacağım. reha

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR