Satılık Husky Bird Sıfır Gibi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan uber09 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,569

uber09

Yeni Üye
Çadırım tertemiz olup sadece 2 kere kullanılmıstir . Trabzon - Sümela Manastırı 1 gece . Aydın - Dilek Yarımadası 2 gece olarak . Özelliklerini belirtmeme gerek yok herhalde son derece kaliteli bir cadirdir ve 3 kişiliktir . Bütün ekipmanları tamdır . Daha üst seviye expedition bir çadır alacagim için satıyorum . Aydın Merkezden elden teslim yapabilirim . Fiyat olarak 220 TL düşünüyorum . . . Kargo ücreti tarafım tarafından karşılanacaktır . . .

332o2mh.jpg

Etiketler

Ynt: Satılık Husky Bird Sıfır Gibi

Cadir kac mevsim ve son fiyat nedir acaba ozelden

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

merhaba, ilan hala güncel midir? satıldı mı acaba? Acil bilgi...

ilan hala günceldir arkadasim . cadir cantasında beklemektedir .

Merhabalar hala güncel ise fiyat olarak son kaç olur.

selam kardes cadirin 1 kac fotosunu cekersen cok güzel olur

0545 855 34 79 teli arayın konuşalım ben alayım cadırınızı saygılar

İlanın güncel olup olmadığını merak ediyorum.

Güncel ilse şuan ki satış fiyatı nedir?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri