Satılık Hyundai Galloper Iı Lpg Ruhsata İşli

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sisdagili61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 90,741

sisdagili61

Zirve
Yer
Beşikdüzü, Trabzon ve Çanakkale
Merhabalar,
Aralık başında aldığım ve yapılması gereken hertürlü masrafı yaptığım, şimdi hiçbir masrafı olmayan 2000 model V6, otomatik, 126.000 km de olan LPG si ruhsata işli gerek normal şanzımanı ve arazi şanzımanında hiç bir sorun yok ve muayene sorunu olmayan darbe, boya, değişen hiçbirşeyi olmayan aracımı satıyorum.
Aldığım zaman göğüsteki üfleme ızgaraları ve arka sol dışta olan havalandırma gözü yoktu onları Çanakkale yetkili servisinden sipariş edip orjinallerini alıp yerine taktım.
Çalışmayan hiçbir yeri yok.Boyası orjinal olup ufak tefek çizikleri vardır.Satın alan arkadaş gönül rahatlığıyla binecektir.
Araca komple kuaför yaptırıp temizlik yaptırdım.Koltukları deri olup hiçbir bozulma yoktur.
4 cam otomatik, ısı-eğim ve yükseklik ölçer, abs, radyo teyp, elektrikli ayna, merkezi kilit, alarm, çelik jant, orjinal çeki kancası ve yan basamakları vardır.
İstediğim fiyat GEZENBİLİR ÜYELERİNE 25.000 Türk Lirasıdır.Alacak olan arkadaşa hayırlı olsun.
Türkülerle kalın sağlıkla kalın.

DSC 0003

DSC 0005

DSC 0006

DSC 0007

DSC 0008

Etiketler

Ynt: SATILIK HYUNDAİ GALLOPER II lpg ruhsata işli

Arkadaşlar,
Benim bu aracı satma nedenim ticari araba alabilmek için.Aslında ben bu arabadan çok memnunum.Benim bütün beklentilerime cevap veriyor.
Alan kişi masraf etmeden kullanacaktır.
Türkülerle kalın sağlıkla kalın.

LPG'li ve benzinli yakıt tüketim değerleri nedir Niyazi Bey?
Bu arada hayırlı satışlar :smiley:

Merhabalar,
Zaman zaman azda olsa benzin almamı önerdiler, malum sıralı sistemle çalışan LPG li araçlar ısı bellibir yüksekliğe ulaşana dek benzinle çalışıyormuş.Öyle sürekli benzinle kullanmadım.
Sürekli LPG aldığım yer TANSAŞ'ın yanındaki istasyon birkaç gün önce denemek için 50 Türk Lirası karşılığı LPG aldım şehir içinde gezdim depodan çınlama sesi geldi (çın çın çın bitiyor demek için ikazmış) stadın ordan dönüp geri gelip tekrar LPG aldım baktım 78 km yol yapmış.
Nekadar yaktığını hiç hesap etmedim.
Nede olsa V6 3000 makine kolay değil.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Merhabalar,
Meraklı arkadaşlar, aracım son 23.000 liradır.
Masrafsız bir araçtır. Yakıt şamandırası çalışmıyordu onu serviste değiştirdim orijnal parça kullanıldı işçilik dahil 150 liraya bitti.

Merhabalar,
Hani Hüseyin usta ne demişti "aklın yolu bir" bende aklın yolunu bulmak üzereyim.
Zaten sen işi taaaa başından anladın. Gerisi özelden gelecek.
Türkülerel kalın, sağlıkla kalın.

Merhabalar,
Arkadaşlar aracım sorunsuzdur ve satılıktır. Alacak olan arkadaşımız karlı olacaktır. İnanın aracımda boya veya değişen aramayın rötuş dahi yok. Malum sitedeki ilanı 23.500 Liradır.
Gezenbilir üyesi arkadaşlara 22.000 Liradır.

Selamlar
öncelikle size hayırlı satışlar dilerim. Ancak, satış ilanınızı yanlış başlık altında açmışsınız. Lütfen, ilanınızı "İlan Panosuna" açınız. Böylelikle, daha fazla kişiye ulaşır ilanınız hem de forum kurallarına yuymuş olur. iyi günler dilerim, reha

Merhabalar,
Reha bey, uyarınıza teşekkür edrim. Acaba yeniden ilan açmam mı gerekecek, yoksa "İlan Panosu " bölümüne transfer edilebilirmi.
Eğer edilebiliyorsa ve bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.