Satilik Karavan'a Uygun - Boyasız-değişensiz 2016 Model Ford Transit 350l Yüksek Tavan

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fordmotokaravan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 726

fordmotokaravan

Yeni Üye
Mesajlar
6
Tepkime Puanı
0
SATILIK Karavan Yapımına Uygun - Boyasız-Değişensiz 2016 Model Ford Transit 350L Yüksek Tavan, 129Bin KM'de aracımı karavan yapmak için bir hevesle almıştım. Hiç karavan yaşantısını deneyimlemeden doğrudan araç aldım :smiley: Sonradan araştırdım maalesef rahatına çok düşkün bir insan olduğum için bana uygun olmayacağı kanısına vardır. Satışa çıkarmak istiyorum. Bugün sahibinden üzerinden ilan açtım buradanda paylaşmak istedim. Araç arkadan itişlidir. Düşük km de sorunsuz bir araçtır. Önceden çay taşıma işinde kullanılmıştır.
20230627 124318
Km bilgisi ptt


20230627 124347
20230627 124757
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,226
Mesajlar
1,515,234
Kayıtlı Üye Sayımız
171,860
Kaydolan Son Üyemiz
art23

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst