Satılık Kazasız Land Rover Freelander 1 2.0 Tcie 32000 Tl

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sibsi61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,577

sibsi61

Yeni Üye
2000 model dizel freelander aracımı işimden dolayı satmaya karar verdim. 2005 2006 golf ve hyundai kia kamyonetle takas düşünülür. aracın kazası yok yürüyeninde şanzımanında sıkıntı yok yalnızca sunrof çalışmıyor düğmesinde sıkıntı var sanırım araziye çıkmamış altında ezik vuruk yok. manuel vites park sensörü abs srs rampa iniş eğim kontrolü 4x4 yakıtı şehir içinde 40 kuruş yakmaz daha yeni üst kapak conta yaptırdım yakıt daha da düştü motor blokları pistonları çok iyiydi çatlak darbe hiç birşey yok kendim ustalık yaptım dikkat ederim yürüyen aksama. alıcı sadece sunroff yaptırır biner 5 kapı arka bagaj camı daotomatik bakımlarını zamanı gelmeden yaptım alıcıya hayırlı olsun inşallah. aracın fotosu profilimde ki

Etiketler

yine çekcem foto. araç temiz istediğin yere gösterebilirsin.

IMG 0767

IMG 0768

IMG 0769

1 ay sonra muayenesi bitiyor haftaya sağ rot başı değişecek rot ayarı yaptırıp muayeneye götürecem.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR