SATILIK LAND ROVER DEFENDER 2500 TURBO DİZEL FORD MOTOR-77 MODEL

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan southpark Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,715

southpark

Yeni Üye
MERHABA , 1977 MODEL 110 GÖRÜNÜŞLÜ DEFENDERİMİ VAKTİM OLMADIĞI İÇİN SATIYORUM, ARAÇ FULL BAKIMLIDIR, KOMPLE BAKIMDAN BU AY ÇIKTI HERŞEYİ DEĞİŞTİ ( DEBRİYAJ , TÜM FRENLER VE BALATALAR , TEKERLER , ELEKTRİK TESİSATI , AKÜ , TÜM FİLTRE VE MOTOR YAĞLARI ) ÜZERİNDE 2500 TURBO DİZEL FORD TRANSİT MOTORU VARDIR VE RUHSATA İŞLİDİR, KULLANICISINA 1 LİRA MASRAFI YOKTUR, ARAÇ KONTAĞA BASTIĞINIZDA SAAT GİBİ ÇALIŞIYOR, TÜM BAKIMLARINI ANKARADA ENGİL USTA YAPTI. FİYATI 11.500 TL. TEŞEKKÜRLER.

Etiketler
Ynt: SATILIK LAND ROVER DEFENDER 2500 TURBO DİZEL FORD MOTOR-77 MODEL

İyi akşamlar Aracın resimlerini sabırsızlıkla bekliyoruz

Buyrun.

IMG 0071

IMG 0065

Bu araç yakın bir zamanda malum sitede ilanı vardı.Fiyatı sanırsam 6 yada 7 bin civarında idi.Aracınızda değişiklikmi yaptınız?Fiyatı baya yükselmiş.

Arkadaşım, ya alırsın yada almazsın neyine yorum yapıyosun, bu tarz yorumların ne maksatlı.. ne sitesi ne aracı ?

Bu serbest bir platform.Size özel bir yorum yapmadım.Sadece bu aracı malum siteden bildiğimi belirttim ki biliyorum.Eminim daha bir çok defender takipçisi arkadaşlarım ilanın biliyodur.Bu arada aracınıza istediğiniz fiyatı yazabilirsiniz.Ben sadece araca ekstra birşeymi yapıldı?Fiyatı neden yükseldi anlamında sordum.

arkadaş aracı satmak için üye olmuş sanırım yoruma tahamülü yok ..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR