Satılık Landrover İçin 4 Adet 16 İnç Çelik Jant Ve A/t Lastik Takımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutcelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,312

umutcelikel

No pain no gain...
Yer
Ankara
Web
landroverseries3umutcelikel.blogspot.com
Land Rover Series III aracımdan çıkacak olan 4 adet 16 inç İngiliz çelik jant ve 4 adet Good Year Wrangler Radial lastik takım olarak satılıktır. Lastiklerin dördü de aynı desen ve durumdadır. Takım olarak 600 TL düşünüyorum. Lastikler 205R16 ölçüsündedir. Ankara'dan teslim alınabilir veya haftada bir çalıştığım şirketin İstanbul ofisine giden aracı ile İstanbul Esentepe'ye bıraktırabilirim.

İrtibat: Umut Çelikel 05322557471

Teşekkürler.

Image

Image

Image

Etiketler

Ynt: Satılık Landrover İçin 4 Adet 16 İnç Çelik Jant Ve A/t Lastik Takımı

Günceldir. Resimler bir türlü düzelmediğinden ilanın linkini de ekliyorum:

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-satilik-landrover-icin-ingiliz-celik-jant-ve-at-lastik-takimi-131466106/detay/

Bana 5x139.7 lazım, bunlar uyar mı?

jant lar kaç inç birde et si kaçtır.

cemklc' Alıntı:
jant lar kaç inç birde et si kaçtır.
16x7 inç diye biliyorum. Ofseti bilmiyorum, en güzeli Ankaradaysanız söküp denememiz. Ama Seri 3 resimlerine bakarsanız ofseti normel defender jantından çok daha fazla, 6.5 inç defender jantıyla da ya aynı yada az daha fazla olduğunu görürsünüz...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR